GG- CrashReporter

Witam. Gdy włączam gg to wyskakuje mi komunikat CrashReporter w którym pisze “Wystąpił błąd aplikacji gadu-gadu.Jeśli chcesz pomóc nam w rozwiązywaniu tego problemu w oknie poniżej możesz opisać sytuację w której ten błąd wystąpił”. Co mam zrobić żeby gg mi działało? Próbowałem odinstalować i zainstalowac jeszcze raz ale jest tak samo

Witam Po błędzie z GG i nieudanym reinstalowaniu programu, trzeba najlepiej przez geek uninstaller odinstalować GG. Geek też usunie powiązane wpisy w rejestrze. Poza tym trzeba z komputera wyszukać wszystkie pliki i foldery wpisując gadugadu, potem gg, potem w rejestrze pousuwać wszystkie gadugadu i gg klikając w regedit edycja znajdź znajdź następny, a nie pomyl się przy usuwaniu zaznaczonego z prawokliku. Przeczyścić JetCleanem i dopiero wtedy pobrać gadu gadu. Pewnie przez nie klikniecie w zakończ w gg na pasku szybkiego uruchamiania podczas aktualizacji Flasha, spowodowało crasha. Też uzywa sie programiku banner killer do blokowania reklam w gg.

A czytałem gdzieś tylko nie pamiętam nazwy programu którym można usunąć całe gg ze wszystkimi składnikami, czy może wiecie co to za program?

Ale niektóre wpisy zostaną. Potem okazuje się, że w folderze prefecht jest jeszcze pełno gg, a i w ustawieniach danych aplikacji też, a to już problem.

A mógłbyś mi podac link to tego programu geek uninstaller ?I jak włączyć rejestr żeby pousuwać gg?

Dodane 13.10.2012 (So) 9:21

Dlaczego u jednego użytkownika działa normalnie a u drugiego pisze że błąd aplikacji na tym samym komputerze? Co zrobić?

Klikasz - i kona start, uruchom, wpisz regedit potem kliknąć w edycja, w znajdź wpisujesz i znajdź następny. Geek uninstaller to masz gotowy, tylko wypakuj:

http://www.geekuninstaller.com/geek.zip