[GG] Dwa Numery

Mam problem.

Posiadam 2 numery i chciał bym korzystać z nich jednocześnie.

Wiem , że jest coś takiego jak klon , ale chodzi mi o coś co automatycznie z Winem by się włączało. I działało jako jedn program.

a nie lepiej zainsatlować sobie GG i O2 i na gygy masz first number i w tlenie second number :?: pomysł owiele łatwiejszy wg. mnie :?:

No nie jest źle tylko , że nie za bardzo przepadam za tlenem.

Wolę coś innego.

zainstaluj sobie PowerGG - taj jest możliwość używania dwóch użytkowników jednocześnie :slight_smile:

Tak żeby Ci się automatycznie z Windowsem włączało, to się raczej nie da, bynajmniej tak uważam bez zagłębiania się nie wiadomo jak daleko w zagadnienie. Najbliższy byłbym właśnie pomysłowi z PowerGG. Wrzuciłbyś go sobie do autostartu, a potem ręcznie odpalał Klona i “dołączał” ten “drugi” w danym momencie numer. Nie uważam, żeby to było jakieś super niewygodne rozwiązanie… Wręcz przeciwnie. IMO jest do przyjęcia.

A coś innego może znacie.

Tak, żeby można było jakos inaczej mieć 2 numery na gg.

Skoro nie przepadasz za Tlenem to pozostaje Ci rownie dobry, jak nie lepszy, AQQ.

Ostatnio znalazłem program bardzo poobny do gg. Nazywa się on Freegg ,ale gdzie go znalazłem to nie pamiętam

Pewnie TU. :wink:

2 X OT - usuwam

Aterisk

Najlepszy program to MIranda. Zawiera prognoze pogody i program TV. Mozesz z niego korzystać uzywając jednego numeru a na gg z drugiego. Polecam Mirande spoko programik :slight_smile: