[GG] Dwa Numery

(Admin) #1

Mam problem.

Posiadam 2 numery i chciał bym korzystać z nich jednocześnie.

Wiem , że jest coś takiego jak klon , ale chodzi mi o coś co automatycznie z Winem by się włączało. I działało jako jedn program.

(:: MARIO ::) #2

a nie lepiej zainsatlować sobie GG i O2 i na gygy masz first number i w tlenie second number :?: pomysł owiele łatwiejszy wg. mnie :?:

(Admin) #3

No nie jest źle tylko , że nie za bardzo przepadam za tlenem.

Wolę coś innego.

(Monczkin) #4

zainstaluj sobie PowerGG - taj jest możliwość używania dwóch użytkowników jednocześnie :slight_smile:

(system) #5

Tak żeby Ci się automatycznie z Windowsem włączało, to się raczej nie da, bynajmniej tak uważam bez zagłębiania się nie wiadomo jak daleko w zagadnienie. Najbliższy byłbym właśnie pomysłowi z PowerGG. Wrzuciłbyś go sobie do autostartu, a potem ręcznie odpalał Klona i "dołączał" ten "drugi" w danym momencie numer. Nie uważam, żeby to było jakieś super niewygodne rozwiązanie... Wręcz przeciwnie. IMO jest do przyjęcia.

(Admin) #6

A coś innego może znacie.

Tak, żeby można było jakos inaczej mieć 2 numery na gg.

(Ks Kamilp Nr 8) #7

Skoro nie przepadasz za Tlenem to pozostaje Ci rownie dobry, jak nie lepszy, AQQ.

(system) #8

Ostatnio znalazłem program bardzo poobny do gg. Nazywa się on Freegg ,ale gdzie go znalazłem to nie pamiętam

(Ks Kamilp Nr 8) #9

Pewnie TU. :wink:

(Asterisk) #10

2 X OT - usuwam

Aterisk

(Szafa R) #11

Najlepszy program to MIranda. Zawiera prognoze pogody i program TV. Mozesz z niego korzystać uzywając jednego numeru a na gg z drugiego. Polecam Mirande spoko programik :slight_smile: