GG działało i juz nie działa?


(Pinio150) #1

Witam :smiley: Serdecznie

Mam pewien problem. :frowning: Otórz gg chodziło do pewnego momentu i od jakiegos czasu wogole nie działa. Nie wiem co sie stało. Problem wystepuje u mojej kolezanki. Więc nie podam dokładnie szczegółów.

Czy wystarczy zrobić reinstal,porzadny? Zainstalować nową wersje gg? itp... Czy jak to nie zadziała to sie poddać i przeżycic sie na komunikatory alternartywne? 8) Prosze o wszelkie sugestie które pomogą zlikwidować bład,problem. :slight_smile:


(lazikar) #2

Jednak bez nich nikt ci nie odpowie na 100%


(Danielson) #3

Przecież najpierw przeinstaluj, powinno pomoc, ewentualnie wgraj konnekta bo to lepszy komunikator z obsł. sieci GG. Jak nie zadziała to wtedy napisz :slight_smile:


(Krzychuu) #4

Jeśli to coś technicznego to tak, jeśli nie to wina sieci gg - > kilka godzin i mija.


(matiit) #5

Nie napisałeś czy problem dotyczył PROGRAMU GG czy SIECI GG.


(Djdude) #6

Jeżeli problem będzie się powtarzal, wejdz do rejestru systemu i usuń pilki związane z GG ; )) Następnie instalacja nowej wersji GG i powinno wszystko dzialać bez problemu.


(Spectatorx) #7

Porządna deinstalacja gg (deinstalacja, usunięcie folderu w program files i documents and settings, wyczyszczenie rejestru programem do czyszczenia rejestru, ręczne usunięcie pozostałych wpisów w rejestrze) i zainstaluj najnowsze gg:

Jak to nie pomoże to wtedy niech koleżanka przesiądzie się na inny komunikator.


(muł) #8

pomoze jak zapiszesz se te nr na kartce i odinstalujesz gg zainstaluj od nowa nr(y) moze beda ale ja tez tak mialem :slight_smile:


(tores1977) #9

nie umiesz pisać poprawnie ?

Ostatnio instalowałem u znajomego GG i nic nie chciało działać, wiec wywaliłem zainstalowałem komunikator Tlen połączyłem z GG i wszystko jest w porządku,jeśli ktoś woli używać emotion z GG to można je dorzucić i po sprawie po co sie męczyć


(Joan Sunshine) #10

tores1977 nie baw się w moda. Następnym razem będzie pamiątka...