GG działało i juz nie działa?

Witam :smiley: Serdecznie

Mam pewien problem. :frowning: Otórz gg chodziło do pewnego momentu i od jakiegos czasu wogole nie działa. Nie wiem co sie stało. Problem wystepuje u mojej kolezanki. Więc nie podam dokładnie szczegółów.

Czy wystarczy zrobić reinstal,porzadny? Zainstalować nową wersje gg? itp… Czy jak to nie zadziała to sie poddać i przeżycic sie na komunikatory alternartywne? 8) Prosze o wszelkie sugestie które pomogą zlikwidować bład,problem. :slight_smile:

Jednak bez nich nikt ci nie odpowie na 100%

Przecież najpierw przeinstaluj, powinno pomoc, ewentualnie wgraj konnekta bo to lepszy komunikator z obsł. sieci GG. Jak nie zadziała to wtedy napisz :slight_smile:

Jeśli to coś technicznego to tak, jeśli nie to wina sieci gg - > kilka godzin i mija.

Nie napisałeś czy problem dotyczył PROGRAMU GG czy SIECI GG.

Jeżeli problem będzie się powtarzal, wejdz do rejestru systemu i usuń pilki związane z GG ; )) Następnie instalacja nowej wersji GG i powinno wszystko dzialać bez problemu.

Porządna deinstalacja gg (deinstalacja, usunięcie folderu w program files i documents and settings, wyczyszczenie rejestru programem do czyszczenia rejestru, ręczne usunięcie pozostałych wpisów w rejestrze) i zainstaluj najnowsze gg:

http://www.gadu-gadu.pl/pobierz

Jak to nie pomoże to wtedy niech koleżanka przesiądzie się na inny komunikator.

pomoze jak zapiszesz se te nr na kartce i odinstalujesz gg zainstaluj od nowa nr(y) moze beda ale ja tez tak mialem :slight_smile:

nie umiesz pisać poprawnie ?

Ostatnio instalowałem u znajomego GG i nic nie chciało działać, wiec wywaliłem zainstalowałem komunikator Tlen połączyłem z GG i wszystko jest w porządku,jeśli ktoś woli używać emotion z GG to można je dorzucić i po sprawie po co sie męczyć

tores1977 nie baw się w moda. Następnym razem będzie pamiątka…