GG Era w S-E K550i

Witam mam pytanie jak ustawić internet w Sony Ericssonie K550i po Gadu-Gadu w sieci Era tak tak, bardzo proszę o odpowiedz

napewno na stronie można znaleść konfigurację

Mam era tak tak i mam gg w k800i, dla klientów era fun czy fan mniejsza z tym hehe dla nich jest to ustawienie a dla era tak tak, trzeba inaczej skonfigurować telefonu bo będzie pobierało nie zł/tydzień, tylko np 2 zł dziennie, mnie akurat konfigurowali telefon w dziale technicznym w katowicach, niestety w moim mieście przedstawiciele ery nie potrafili, aplikacja jest spoczko, ale ustawienia telefonu aby pobierało zgodnie z taryfikatorem dla ludzi z punktów autoryzowanych jest zbyt trudne nie wiem za co oni biorą pieniądze ale to mało ważne, pojedź do jakiegoś działu techniczego tam Ci pomogą, “ludzie z BOA” także nie potrafią tego do końca wytłumaczyć, Pozdrawiam

menu --> ustawienia --> łączność --> ustawienia internetowe --> ustawienia java --> zmień na “eraWAP GPRS TT” :wink: Mam K810i myślę że będzie jakoś podobnie się tam wchodziło albo tak samo raczej :slight_smile: Mi to pomogło jak GG nie działało :slight_smile: