GG hasło do profilu samo zniknęło

Witam, na wstępie napiszę, że aż sam nie wiedziałem jak nazwać ten wątek bo coś co mi się przytrafiło naprawdę było dziwne:D Korzystam z GG i miałem zabezpieczone wejście do profilu hasłem. jakież było moje zdziwienie gdy klikam dziś na ikonkę GG wybieram użytkownika i już chcę wpisać hasło a tu zonk, pole do wpisania hasło jest nieaktywne. Jeszcze większe było moje zdziwienie jak po kliknięciu ok (nie wpisując hasła) udało mi się wejść na moje konto. Ale jak już przełączyłem się na bycie dostępnym to program kazał mi podać numer konta i hasło do serwera. Teraz już działa normalnie. Wiem, że oni mieli ostatnio jakiś problem z serwerami ( tak nawiasem mówiąc to oni mają cały czas problem). Myślicie, że to mogło być to?

ktoś na twoim kompie prawdopodobnie zrobił psikusa i wszedł na twoje konto i się pobawił

No spoko, tyle, że ja mam w domu młodszą siostrę, która nawet nie wie co to jest GG

aha to możliwe że jakiegoś syfa masz na kompie , bo nawet jeśli by gg miało problemy to by nie wpłynęło to na to że usunęło ci się hasło do gg które jest zapisane na kompie, radze ci zmienić hasło do profilu i do konta

rog1201 , ja miałem tak wiele razy na wersji GG 7.7, chociaż nie wiem czym to było spowodowane.

Teraz się przesiadłem na AQQ2 i nie mam żadnych problemów :slight_smile: