GG hasło do profilu samo zniknęło

Ta samą treść umieściłem w dziale problemy, ale padło podejrzenie, ze mogę mieć jakiś syf na kompie dlatego zwracam się tu.

viewtopic.php?f=2&t=282191&p=1883265#p1883265

Witam, na wstępie napiszę, że aż sam nie wiedziałem jak nazwać ten wątek bo coś co mi się przytrafiło naprawdę było dziwne:D Korzystam z GG i miałem zabezpieczone wejście do profilu hasłem. jakież było moje zdziwienie gdy klikam dziś na ikonkę GG wybieram użytkownika i już chcę wpisać hasło a tu zonk, pole do wpisania hasło jest nieaktywne. Jeszcze większe było moje zdziwienie jak po kliknięciu ok (nie wpisując hasła) udało mi się wejść na moje konto. Ale jak już przełączyłem się na bycie dostępnym to program kazał mi podać numer konta i hasło do serwera. Teraz już działa normalnie. Wiem, że oni mieli ostatnio jakiś problem z serwerami ( tak nawiasem mówiąc to oni mają cały czas problem). Myślicie, że to mogło być to?

Zamieszczam log z HijackThis. http://wklej.org/id/13292/

Boje się, że mogę mieć jakiegoś nieproszonego gościa Na PC? Proszę o sprawdzenie:D

dubel

Raczej problemu z serwerem nie było… Przeskanuj Kompa i katalog GG jakimś antywirusem

Poza tym zmień hasło do swojego profilu i przeinstaluj całe GG