GG i lista kontaktów

Hej,

Chciałbym poruszyć pewne zagadnienie - sposób na sprawdzenie czy dana osoba ma mnie na liscie kontaktów czy nie. Podejrzewam ze wiekszosc z was zaraz powie ze wystarczy sprobowac przeslac plik i jesli wyskoczy ze nie jestem autoryzowany przez uzytkownika bo nie ma mnie na jego liscie to znaczy ze mnie tam nie ma :stuck_out_tongue: w odwrotnej sytuacji jestem. I do tej pory to chyba zawsze dzialalo i w ten sposob to sprtawdzalem. Ale od wczoraj wychodzi taka dziwna opcja ze wyskakuje mi okienko do przesylu pliku kiedy probuje wyslac do osoby ktora na 90% nie ma mnie na liscie… Aby to potwierdzic zalozylem nowy numer na gg i sprobowalem przeslac plik do osoby ktora na bank nie ma tego numeru na liscie i znow wyskoczylo to okienko… czyli jest jakas lipa - podejrzewam ze to ktores z ostatnich uaktualnien gg spowodowalo takie zachowanie… czy zatem ta metoda jest wiarygodna ? a jesli nie to jaka jest ?

wgraj PowerGG z wtyczka inwigilator, tam pisze czy uzytkownik ma cie wkontakcah ale tylko wtedy gdy jest dostepny

Albo zainstaluj gg 7.0 i kliknij prawym na kontakcie, a następnie informacje.

Jeśli ma Cię na liście będzie tam adres IP.

Nie działa tylko wtedy, gdy użytkownik nie może korzystać z P2P.