GG i Opera


(Shadowchaser) #1

Czy da sie tak ustawic GG, zeby otwieral linki w Operze, a nie w IE? Zaznaczam, ze Opera jest ustawiona jako domyslna przegladarka. Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi.

Pozdro!


(Gruvby Prv Pl) #2

Raczej się tak nie da, ale w tlenie ja mam tak zrobione...

Wtyczka Extlink - Otwiera linki http w domyślnej przeglądarce internetowej. Dostępna w tlenie plus http://www.tlenplus.webpl.org

W sumie jest tam 61 pluginów a więc moim zdaniem warto się przerzucić...


(lazikar) #3

Niestety się nie da. :frowning:


(Tasiorek) #4

Popieram. Tlen plus jest super, wszystko w jednym. A podstawową zaletą jest to ze nie wiesza sie tak jak gg i nie trzeba doinstalowywać miliona pluginow :smiley:


(boczi) #5

W Tlenie się da, lecz w naszym "kochanym" GG nie da się :smiley:


(Shadowchaser) #6

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Szkoda.

Pozdro!


(Derbeth) #7

To faktycznie straszna lipa. Może by tak wysłać jakąś petycję do autora programu, żeby zrobił otwieranie linków po ludzku?


(Kos@) #8

A może byście sie w końcu przezucili na lepszy komunikator?


(Kiepas) #9

ja mam taki problem że z tlena linki mi sie nie otwierają wcale mam mozille firefox 1.0.1 PL :frowning: Z innymi linkami zewnętrznymi choćby nawet z outlooka nie ma problemów


(Derbeth) #10

W ogóle takie osadzone moduły IE, jak w Gadu Gadu, Konnekcie czy BitComecie to staszne ryzyko, mam nadzieję, że w końcu nadejdzie tendencja do odchodzenia od tego typu rozwiązań.


(Irekoks) #11

Da sie. Przynajmniej u mnie otwieraja sie w operze. Cos mi sie zdaje ze nie masz najnowszego gg.


(Koksik 1986) #12

Sory ale ja mam gg 6.0 i u mnie linki otwiera w mozilli. Mam mozille nawigator i jest ustawiona jako domyslna i linki z gg sie wlasnie w niej otwieraja na serio.Sprobuj bo na bank mozna.Ale ja nic nie instalowalem zadnych pluginow ani nic nigdy nawet na to uwagi nie zwracalem ale teraz spojrzalem i jest.Ja tylko ustawilem mozille jako domyslna przegladarke i to wszystko.POZDRO! !!


(Sonczek1) #13

da sie jak tam mam

trzeba wziasc preferencje i programy is sciezki i dodac gg.exe