Gg/import listy


(Shelby) #1

Witam.

Proszę o pomoc, bo już braklo mi pomysłow na zniwelowanie “usterki”

Po zalogowaniu się na gg nie mogę importowac listy kontaktow z serwera tj wciskam ową opcje i wisi mi pół dnia, ze lista jest importowana, a konca i efektu nie widac. Liste na bank wysyłałam na serva nie raz.

Nie mogę ściągnąć tego z pliku z komputera ponieważ stary mi padl na amen, a wczoraj kupowałam nowy w całości i z wiadomych przyczyn tego pliku tam nie posiadam. Oprogramowanie na jakim bazuje to Windows XP Home Edition, gg (7.7) sciagane i instalowane bylo od nowa z racji nowego kompa. Grzebałam już od strony centrum zabezpieczen, potem kolejno w avascie gdyz myślałam, ze to on blokuje mi import listy z serva … braklo mi weny. Co może być przyczyna nieskończoności czasu trwania importowania listy gg i jak to naprawic? Proszę o sugestie, byc moze w wykorzystanych juz kolach ratunkowych nie odznaczylam czegos wlasciwie..

Pozdrawiam


(Filip Turek) #2

spróbuj za jakiś czas. czasem tak bywa... :slight_smile:


(Paker) #3

a jaki masz internet??


(Shelby) #4

z 2h temu przeszlam na IE 7, caly wczesniejszy dzien - czyli czas w ktorym staralam sie rowniez importowac liste bazowalam na wczesniejszej wersji. i tu i tu nie widac poprawy.

czasem tak bywa? .. czasem, ale zeby caly dzien kto wie czy nie wiecej..