[GG] Jest wszystko tylko nie archives.dat

Hej. Jakiś czas temu niechcący skasowałam swojego użytkownika na gg. Na szczęście programem GetDataBack udało mi się go odzyskać. Jest tam, pusty co prawda, folder avatars i pliki .dat: aconv, config, rssnews, smseab oraz tree, wszystkie rzecz jasna zakończone na .dat . I teraz takie pytanie - czemu on mi nie odzyskał tego archiwum? Jest wszystko co powinno być, tylko nie to nieszczęsne archives.dat. Przewertowałam już masę stron i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Liczę, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Z góry dzięki, pozdro.

Jaka wersja gg?

7.7

może po prostu nie da się odzyskać ? mogło coś się nadpisać w to miejsce

W wersji 8 jest taka możliwość, ale to tylko dotyczy tej wersji.

Z 7 małe szanse na to.

A jakie znaczenie ma wersja? Chyba aż tak się od siebie nie mogą różnić. Musi być jakiś sposób, bardzo mi na tym kurczę zależy…

Różnią się i to bardzo. Chyba nie widziałeś, używałeś najnowszej wersji :wink:

Wersja jest bardzo ważna, bo dopiero w najnowszej czyli w wersji 8 masz tylko taką możliwość.

Ale powtórzę jeszcze raz: Instalując po raz drugi Nowe Gadu Gadu (gg8) masz możliwość importowania archiwum z pierwszej (wcześniejszej) instalacji GG8.

Rozumiem. Szkoda wielka, myślałem że może uda się coś zrobić z tym. No nic, dzięki za pomoc.