Gg mi muli kompa

Jak uzywam gg to proces ten beirze mi ponad 80% wydajnosci kompa. Dlaczego tak jest i jak to zniwelowac??

A nie pomyliłeś to z procesem bez czynności ?

Niepomyliłem! Czasmi jest tak,że działa normalnie ,ale jak rozmawiam z choćby jedna osoba to zaczyna sie ten wysoki pobór wydajności!

Przeskanuj komputer programem antyvirusowym bo to niemożliwe żeby gg tak ci muliło kompa. Zobacz czy niemasz innych programów pouruchamianych

a Norton 2004 z najnowsza baza wirusów moze być?

cos masz nie ten teges chyba :expressionless: ja mam gg,winamp5,www, i jeszcze kilka rzeczy i nie mam użycia wiekszego niz 40% cpu :expressionless:

Dziwne, bo ja mam NIS, Tlen i OPere uruchominą i uzycie wynosi 0- 4 % :o

Poszukuję :arrow: Problemy

Najprostrzym sposobem będzie chyba użycie programu CodeStuff Starter, by sprawdzić jakie aplikacje i procesy włączają się razem ze startem systemu :-D. Pewnie jakiś nieporządany proces bądź aplikacja muli ci tak kompa :smiley:

tez tak mialem przeskanuj sobie http://skaner.mks.com.pl i programami ad-aware i spybot s&d mi to pomoglo :slight_smile: pozdro

A oto link do tego programu:

:arrow: Starter 5.6.1.38 PL

Można to sprawdzić jeszcze w programie:

:arrow: jv16 PowerTools

Lub w uruchom wpisać msconfig :smiley:

Ja zauważyłem że gg z zainstalowanym powergg może rzeczywiście strasznie spowolnić kompa, o wiele bardziej niż wersja bez wtyczek