GG na Siemens C 65

Witam

Mam komorke Siemens C 65 w sieci Orange i chce miec na telefonie gg

Wyslalem sms i przyszedl mi zwrotny z plikiem gg i jest w folderze wap push i nie wiem co mam dalej robic

Prosze o wyrozumialosc bo dla kogos to moze byc blacha sprawa a ja sie poprostu na tym nie znam a wiem ze jakos to sie da zrobic

Z gory dzieki za pomoc

Dobrze:)

To co przyszło ci sms to zapewne pik .*jad . Ty natomiast musisz mieć plik .*jar . Wszystko co musisz zrobić to pobrać go poprzez właśnie plik który otrzymałeś sms-em:) troche zagmatfane ale proste:)

Nie wiem jak jest w siemensie ale zakładam że wszystko jest dobrze skonfigurowane (dostęp do internetu) skoro otrzymałeś tego smsa. Jak otworzysz tą wiadomość (sms) powinna być gdzieś opcja “pobierz” - łatwo się domyśleć co masz dalej zrobić (pobrać :smiley: )

powinno się udać

Jeśli masz kabel do podłączenia telefonu do komputera, to lepiej pobrac aplikacje na komputer i przesłać do telefonu, zamiast płacić za sms’y i pobieranie aplikacji przez telefon. Adres do pobrania mobilnego gadu gadu: http://mobilne.gadu-gadu.pl/2/gg.jar

Juz mam to gg na komorce i wszystko mi dziala tylko ze jak wpisze swoj numer gg i haslo to wyskakuje cos zebym sie polaczyl to naciskam na to i po chwili pisze gprs blad polaczenie jest do wyboru powtorz i po chwili jest to samo i jakies cds i nie wiem co teraz mam zrobic

Pewnie masz źle skonfigurowane połączenie GPRS. Wejdź na ustaw.orange.pl i skonfiguruj sobie połączenie wybierając “Konfiguracja Internet po GPRS”.

Juz to zrobilem bo bez tego gg mi sie wogole nie chcialo sciagnac a teraz to juz nie wiem jak to zrobic

Mam Siemensa C75, ale pewnie masz takie samo menu. W menu Ustawienia->Przesył danych->Profil HTTP powinien być ustawiony “Provider” na to połączenie Internet GPRS i “Nieaktywne proxy” na: Tak.

No dzieki koles wszystko juz mi dziala tylko jest jeszcze jedna sprawa czego mi bierze kase jak wejde zamowilem to darmowe niby na tydzien gg a kase bierze

Bo kasę bierze Ci za przesyłanie danych. W Orange jest to 0.25zł za 50kB przesłanych danych.

:mrgreen: Kup sobie pakiet 5 mb za 5 zł to najbardziej się opyla :stuck_out_tongue:

Pzdr =D>