GG na VISTA... problem z instalacją - NSIS ERROR

Witam wszystkich :slight_smile:

Jestem tutaj nowa na tym forum. Pare dni temu kupilam nowy komputer z windows vista i mialam problem z zainstalowaniem gg, szukalam pomocy na tym forum i zadna porada nie okazala sie pomocna. Caly czas pokazywal sie ten sam problem NSIS ERROR.

Sprobowalam wiec sama sobie poradzic I udalo sie bez problemu, bez zadnego wylaczania

zapory windows itd.Najpierw sciaglam sobie starsza wersje GG 6.1 ale byla dla mnie smieszna I nie bylo radia.

Podaje prosty I sprawdzony sposob:

Na komputerze gdzie jest zainstalowane gg I dziala dobrze ( ja tak zrobilam z mojego starego laptopa - windows xp )

( mozna tez to zrobic z komputera znajomego ) wchodzisz na gg klikasz u gory na pasku Gadu-Gadu, wyslij program,

wysylasz program na swojego maila. Pozniej tylko wystarczy wejsc na maila I zainstalowac go z linka, ktory podany jest nizej( w mailu) - naprawde nic prostszego :slight_smile:

ja sciagalam gg z orginalnej strony kilka razy I za kazdym razem pojemnosc tego pliku byla inna.

Sprobujcie a zobaczycie ze VISTA nie bedzie bariera dla nikogo :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Miranda IM Portable

http://portableapps.com/apps/internet/miranda_portable

System Requirements: Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista, Wine on Linux/UNIX

link jak spolszczyć - viewtopic.php?f=3&t=263756

Pierwszy raz słysze o czymś takim… TO NIE WINA SYSTEMU kiedy wy się ludzie nauczycie ehh…

Nie mam pojęcia dlaczego wywalało ci ten błąd ale na pewno wina nie była po stronie visty… GG dziala ladnie pod vistą i “nie ma” z nim problemu a pisze w “” bo nie ma problemu dopóki serwery nie padną ( a padają dosyć często) :smiley: