Gg na w950i

Witam mam pytanie otusz mam telefon SE w950i i operatora sieci Orange czy da sie rade zinstalowac na nim gg i jaka bedzie stawka płacy przy kożystaniu z niego ,noi z kad sciagnac gg na niego jesli da rede?

Klient GG jest tylko w sieci Era i tego nie przeskoczysz.

Możesz zamiast tego zainstalować komunikator Papla, jub innego Jabbera. Papla działa na bardzo różnych telefonach. Problem jest taki, że nie ma ryczałtu i płacisz za dane, jak za połączenie z internetem po GPRS. W zależności od twojej taryfy/oferty na kartę i intensywności użycia może cię to wynieść bardzo różnie. Od 30 groszy za sesję wzwyż (górna granica nieustalona). Oczywiście sesji internetowej nie musisz zamykać, bo masz komórkę 3G (i tak jest taniej).

Oczywiście tym sposobem łamiesz regulamin GG , ale tym się nikt nie przejmuje. Ja nigdy nie korzystałem z oryginalnego GG od wersji 5 i nikt mnie nie ściga.

Możesz ściągnąć GG w Java , ale za program trzeba płacić chyba 1zł na tydzień + wysylanie wiadomosci (to kosztuje grosze) możesz go pobrać z tej strony -> http://mobilne.gadu-gadu.pl/pobierz.php?typ=uiq3&l=tak&v=se kilkasz na Symbian UIQ3 wersja 1.01 (~110kB) i pobierasz , ale że telefon posiada również Symbian 9.1 to możesz także pobrać Palringo (ja z niego korzystam) , płaci sie tylko za wysylanie wiadomosci (GPRS to groszowe sprawy) , możesz go pobrać na tej stronie -> http://download.palringo.com/Palringo.SISx

a ja mam problem właśnie z parlingo Samsung z170 nie chce się podłączyć :confused: i jest po ang :confused:

A Papla jest polska, po polsku i za darmo… :slight_smile: