GG na Windows 7 Home Premium x64 (która wersja build?.)

Które gg zainstalować na systemie Windows 7 Home Edition 64 bit PL [korzystam z laptopa: Asus N61VG-JX025V]? Czy:

  1. Nowe Gadu-Gadu 8.0 build 10102

czy

  1. Nowe Gadu-Gadu 10 build 10273 …

Jaka jest różnica między nimi? Bo mam gg 7.7 i działa tyle, że nie wyświetla mi strony tzn. reklamy w tym okienku co wyskakuje po uruchomieniu gg i jak chce wysłać esa z gadu również nie wyświetla mi kodu i pisze że nie może wyświetlić strony itd… [nie wiem czemu, może ktoś wie ? :slight_smile:

Jakiś pakiet zabezpieczający Ci musi blokować banery

tylko jaki… bo wstawiałem ten temat do problemów i nikt nie pomógł tylko pisali zeby to nowe zainstalować ale mi nie pasuje… 7.7 jest elegant wystarczy mi… tyle że jest ta blokada… ktoś pomoze…?:slight_smile: I gdzie ten pakiet można znaleźć aby baner odblokować?.. Jako antywirusa używam Avast’a Home Edition

No to widocznie avast ma taką funkcję. Niestety programu nie używam, to nie znam jego ustawień, ale mi gg 7 działa na tej wersji systemu. Musi być włączone blokowanie banerów.

Jeśli gg normalnie działa to raczej też nie będzie problem zapory systemowej.

Musisz wyłączyć blokowanie okienek pop-up lub banerów. W ustawieniach avasta na pewno to będzie.

działa działa rozmawiać moge tyle że nie moge tych smsów wysyłać i nie wyświetla tych reklam…

Lepiej AQQ zainstaluj. Ma obsługe GG i SMS’ów :slight_smile:

I nie zamula jak GG :slight_smile:

i tak zrobię . bo nie ma nigdzie porady niestety:/

Ja bym po prostu poczekał, aż przeczyta to ktoś z avastem i Ci udzieli odpowiedzi. A wystarczy w sumie samemu poszukać w ustawieniach programu.

ale to sa konkretnie ustawienia odnosci blokady banerów ? pop-up [cos widzialem gdzies pisali]… hm…?