GG na Windows 7 Home Premium x64 (która wersja build?.)

(Michal 33217) #1

Które gg zainstalować na systemie Windows 7 Home Edition 64 bit PL [korzystam z laptopa: Asus N61VG-JX025V]? Czy:

1. Nowe Gadu-Gadu 8.0 build 10102

czy

1. Nowe Gadu-Gadu 10 build 10273 ...

Jaka jest różnica między nimi? Bo mam gg 7.7 i działa tyle, że nie wyświetla mi strony tzn. reklamy w tym okienku co wyskakuje po uruchomieniu gg i jak chce wysłać esa z gadu również nie wyświetla mi kodu i pisze że nie może wyświetlić strony itd... [nie wiem czemu, może ktoś wie ? :slight_smile:

(Sebos99) #2

Jakiś pakiet zabezpieczający Ci musi blokować banery

(Michal 33217) #3

tylko jaki.. bo wstawiałem ten temat do problemów i nikt nie pomógł tylko pisali zeby to nowe zainstalować ale mi nie pasuje.. 7.7 jest elegant wystarczy mi.. tyle że jest ta blokada.. ktoś pomoze..?:slight_smile: I gdzie ten pakiet można znaleźć aby baner odblokować?.. Jako antywirusa używam Avast'a Home Edition

(Sebos99) #4

No to widocznie avast ma taką funkcję. Niestety programu nie używam, to nie znam jego ustawień, ale mi gg 7 działa na tej wersji systemu. Musi być włączone blokowanie banerów.

Jeśli gg normalnie działa to raczej też nie będzie problem zapory systemowej.

Musisz wyłączyć blokowanie okienek pop-up lub banerów. W ustawieniach avasta na pewno to będzie.

(Michal 33217) #5

działa działa rozmawiać moge tyle że nie moge tych smsów wysyłać i nie wyświetla tych reklam..

(Mazquick Tv) #6

Lepiej AQQ zainstaluj. Ma obsługe GG i SMS'ów :slight_smile:

I nie zamula jak GG :slight_smile:

(Michal 33217) #7

i tak zrobię . bo nie ma nigdzie porady niestety:/

(Sebos99) #8

Ja bym po prostu poczekał, aż przeczyta to ktoś z avastem i Ci udzieli odpowiedzi. A wystarczy w sumie samemu poszukać w ustawieniach programu.

(Michal 33217) #9

ale to sa konkretnie ustawienia odnosci blokady banerów ? pop-up [cos widzialem gdzies pisali]... hm...?