GG nie chce się zalogować

(Bardock9) #1

Czy wy też macie ten problem?

(rgabrysiak) #2

Tak mam dokładnie ten sam problem (najgorsze że miałem na "lini" ważne rozmowy)

(antiferno) #3

skonczcie juuuuuuuuuuuuuuuz....

za pytania o dzialanie gg powinny być warny oO'

(Freddpl) #4

ja mam to samo, non stop wieczorami to samo, pewnie serwery gg nie wytrzymują, albo co ?? ja uzywam AQQ więc nie wiem co się dzieje

(Stachu86) #5

zgadzam się z tym :slight_smile:

(Taki1gosc) #6

Mam dziś taki sam problem, na szczecie ja i moi znajomi używają też jabbera (goole talk) :slight_smile:

(Bardock9) #7

Dobra, jak zapytać nie można to prosze o zamknięcie :expressionless:

(Marcinbrudnicki) #8

Nie musicie w kółko nawijać o tym samym (już po raz któryś widzę temat "bo gg mi nie działa"...).

Tu macie listę serwerów GG. Które działają, a które nie.

Swoją drogą są alternatywne, lepsze sieci od Gadu-Gadu. Może czas na Jabbera, co?

(Taki1gosc) #9

Co robić jak problem tego kiczowatego komunikatora gg wraca jak bumerang

(rgabrysiak) #10

Spoko ja mam jabbera ale i tak większość znajomych korzystała i będzię korzystać z GG (przyzwyczajenie).

I na to nic niestety nie poradzę :frowning:

(Ziomixiu) #11

Forum jest od pomocy chyba jak byś nie wiedział po co tu jesteś i chyba każdy ma prawo się spytać jak czegoś nie wie :slight_smile:

(Hauserek) #12

Ale patrzcie! Nawet ikonki GG w forum się nie ładują !!

No ale nie wszystkim wytłumaczysz, że GG to nie jest najlepszy komunikator! Tylko, że wszyscy mają to oryginalne GG 7.7 z GaduRadiem i tak jest!!

(Marcinbrudnicki) #13

Obrazka nie widać, bo serwery padły. Czyli nawet obrazka nie zobaczysz.

(Hauserek) #14

Normalne chyba? Kolejna parafraza moich słów! Nie serwer padł, tylko krasnoludki ustawiły w GLOBAL GG status ROBOTY TECHNICZNE :smiley: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

(XMan) #15

Cierpliwości - od wczoraj na GG trwają poważne prace mające na celu polepszenie działania serwerów !

Nowe wersje Tlena są nieudane i mają dużo błędów.

AQQ jest jeszcze w wersji beta i również ma błędy.

/ ma od początku zły deinstalator - pozostawia masę śmieci /.

Jednym słowem beznadzieja, niewiadomo co wybrać... ??

(Marcinbrudnicki) #16

Można wybrać jabber'a. Tam serwery nie padają. A komunikatorów masz masę.

Pogoogluj na ten temat, to będziesz wiedział co i jak.

(Dominik1330) #17

tylko czemu nie mogą te prace trwać w nocy!! zamiast robic nowe wersje gg moze lepiej kupic nowe serwery

(Olixxx94) #18

Ja też nie mogę się zalogować... co sądzicie o Konnekcie??

(antiferno) #19

pisanie durnych postów na pewno pomoże...

konnekt nie ma własnego protokołu więc nie wiem co to ma do tematu ...

można za jego pomocą łączyć sie z siecią gg\tlen\jabber i lan ... no i jeszcze jakies actio do rozmów głosowych sie ostatnio pojawiło

ale kiedy wy wreszcie sobie uświadomicie ,że....

JAKIEGOKOLWIEK KLIENTA UŻYWASZ NIE MA TO WPŁYWU NA PADAJĄCE SERWERY GG ?

(26).jpg

(Taki1gosc) #20

Ale powszechne używanie innych protokołów np. jabber stworzyło by konkurencje dla gg i to wymusiło by lepszą jakość usług firmy Gadu-Gadu S.A. O miernocie gadu gadu trzeba mówić często, jasno i wyraźnie :slight_smile:

Wiem ze można powiedzieć "nie chcesz, nie używaj" ale na nieszczęście zbyt wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wad tego protokołu i używa i tak koło sie zamyka. A używanie innego klienta gg np. konnekta umożliwia rozmowy również z innym komunikatorami co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na świadomość użytkowników.