GG nie chce się zalogować

Czy wy też macie ten problem?

Tak mam dokładnie ten sam problem (najgorsze że miałem na “lini” ważne rozmowy)

skonczcie juuuuuuuuuuuuuuuz…

za pytania o dzialanie gg powinny być warny oO’

ja mam to samo, non stop wieczorami to samo, pewnie serwery gg nie wytrzymują, albo co ?? ja uzywam AQQ więc nie wiem co się dzieje

zgadzam się z tym :slight_smile:

Mam dziś taki sam problem, na szczecie ja i moi znajomi używają też jabbera (goole talk) :slight_smile:

Dobra, jak zapytać nie można to prosze o zamknięcie :expressionless:

Nie musicie w kółko nawijać o tym samym (już po raz któryś widzę temat “bo gg mi nie działa”…).

Tu macie listę serwerów GG. Które działają, a które nie.

http://www.kadu.net/monitor/

Swoją drogą są alternatywne, lepsze sieci od Gadu-Gadu. Może czas na Jabbera, co?

Co robić jak problem tego kiczowatego komunikatora gg wraca jak bumerang

Spoko ja mam jabbera ale i tak większość znajomych korzystała i będzię korzystać z GG (przyzwyczajenie).

I na to nic niestety nie poradzę :frowning:

Forum jest od pomocy chyba jak byś nie wiedział po co tu jesteś i chyba każdy ma prawo się spytać jak czegoś nie wie :slight_smile:

Ale patrzcie! Nawet ikonki GG w forum się nie ładują !!

No ale nie wszystkim wytłumaczysz, że GG to nie jest najlepszy komunikator! Tylko, że wszyscy mają to oryginalne GG 7.7 z GaduRadiem i tak jest!!

Obrazka nie widać, bo serwery padły. Czyli nawet obrazka nie zobaczysz.

Normalne chyba? Kolejna parafraza moich słów! Nie serwer padł, tylko krasnoludki ustawiły w GLOBAL GG status ROBOTY TECHNICZNE :smiley: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Cierpliwości - od wczoraj na GG trwają poważne prace mające na celu polepszenie działania serwerów !

Nowe wersje Tlena są nieudane i mają dużo błędów.

AQQ jest jeszcze w wersji beta i również ma błędy.

/ ma od początku zły deinstalator - pozostawia masę śmieci /.

Jednym słowem beznadzieja, niewiadomo co wybrać… ??

Można wybrać jabber’a. Tam serwery nie padają. A komunikatorów masz masę.

Pogoogluj na ten temat, to będziesz wiedział co i jak.

tylko czemu nie mogą te prace trwać w nocy!! zamiast robic nowe wersje gg moze lepiej kupic nowe serwery

Ja też nie mogę się zalogować… co sądzicie o Konnekcie??

pisanie durnych postów na pewno pomoże…

konnekt nie ma własnego protokołu więc nie wiem co to ma do tematu …

można za jego pomocą łączyć sie z siecią gg\tlen\jabber i lan … no i jeszcze jakies actio do rozmów głosowych sie ostatnio pojawiło

ale kiedy wy wreszcie sobie uświadomicie ,że…

JAKIEGOKOLWIEK KLIENTA UŻYWASZ NIE MA TO WPŁYWU NA PADAJĄCE SERWERY GG ?

(26).jpg

Ale powszechne używanie innych protokołów np. jabber stworzyło by konkurencje dla gg i to wymusiło by lepszą jakość usług firmy Gadu-Gadu S.A. O miernocie gadu gadu trzeba mówić często, jasno i wyraźnie :slight_smile:

Wiem ze można powiedzieć “nie chcesz, nie używaj” ale na nieszczęście zbyt wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wad tego protokołu i używa i tak koło sie zamyka. A używanie innego klienta gg np. konnekta umożliwia rozmowy również z innym komunikatorami co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na świadomość użytkowników.