GG nie może połączyć się z serwerem

Nie wiem co jest, ale nie mogę się połączyć z gg. Jak mieli problemy z serwerem to komunikator się zacinał, a teraz nawet nie moge sprawdzić czy dziewczyna wiadomości mi nie wysłała. Już mnie wnerwia ten komunikator. Próbowałem re instalować gg i nic to nie dało. Wiecie co zaradzić? Czy ktoś z was ma podobne problemy?

Pod Linuksem instalujesz? :wink:

Może po prostu siec GG/serwer GG z którym się łączysz leży i kwiczy, jak to się często zdarza. Sprawdziłem, Mirandą też nie mogę połączyć się z GG.

Miałem ten sam problem od dłuższego czasu i myślałem , że wina leży w moim modemie , którego używam . Zainstalowałem również Mirandę , ale i ten komunikator nie pomógł . Często bywa , że nowe wersje programów nadają sie po prostu na śmietnik , więc zainstalowałem GG v. 6.1 [build 158] i to tyle , wszystko wróciło do normy :slight_smile: … ale zaznaczam , że korzystam z Windowsa .

Mi już działa ok (pod Mirandą). Niestety, ale zmuszony jestem korzystać z GG z zagranicy. Dość często zdarzają się dziwne problemy z tą siecią…

Ja korzystam z GG z UK . Pozdrawiam Wszystkich polskich Wyspiarzy :slight_smile: