GG nie przesyła niektórych wiadomości

Kiedy piszę do kumpla na GG, okazuje się, że większość tego, co napisałem, pokazuje się tylko na moim ekranie - on tego nie widzi. Odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem, ale to nie dało rezultatu. Co może być tego powodem?

Ja mam ten sam problem i podejrzewalem o to przez moment lacze internetowe :slight_smile:

Ale teraz wydaje mi sie ze jest wszystko w porzo, wiec moze po prostu to z czasem przechodzi, ale nie rezygnuj z poszukania odpowiedzi

Pozdro !!

byc moze nawala protokol gg

zacząłem podejrzewać, czy to nie chodzi czasem o mojego kompa… Czy to moze być powodem? To znaczy, czy przez jakiś źle działający komputer może coś takiego się dziać?

ja raczej bede wskazywac na protokol gg, juz pare razy miaem to samo

a ja słyszałem, że niektórzy nie odbierają, nie widzą linków. Czy to prawda? Czym to jest spowodowane?

Jest to tym spowodowane, że osoby nie mają się na liście kontaktów.

bardzo ciekawe :smiley: Dzięki Morgen!

Brak rozmówcy (lub jego stan niedostępny) nie usprawiedliwia wyrzucania wiadomości do kosza. Ale tak to już jest - najpopularniejszy komunikator w Polsce jest jednym z najbardziej ułomnych… A jest przecież WPK, pełny Jabber czy chociażby (którego osobiście nie polecam, ale też lepszy) jego zamknięta wersja - Tlen.pl. Polecam arta na 7thguard właśnie o cenzurowaniu wiadomości.

Ale GG nie wyrzuca mi wiadomości wtedy, gdy jestem niedostępny czy coś. Jestem normalnie aktywny, rozmawiam z kimś i zawsze, nieważne z jaką osobą rozmawiam, okazuje się, ze coś nie dochodzi… :?

I właśnie o to mi chodziło - o ułomność tego systemu… tak naprawde nigdy niewiadomo czy wiadomość dojdzie czy nie… Już nie raz zdarzało mi się że rozmawiając ze znajomym miałem wrażenie że rozmawiam z kompletnym idiotą… po porównaniu logów - no cóż… znajomy już gg nie używa :wink: