GG nie przesyła niektórych wiadomości

(filozof) #1

Kiedy piszę do kumpla na GG, okazuje się, że większość tego, co napisałem, pokazuje się tylko na moim ekranie - on tego nie widzi. Odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem, ale to nie dało rezultatu. Co może być tego powodem?

(Adi171717) #2

Ja mam ten sam problem i podejrzewalem o to przez moment lacze internetowe :slight_smile:

Ale teraz wydaje mi sie ze jest wszystko w porzo, wiec moze po prostu to z czasem przechodzi, ale nie rezygnuj z poszukania odpowiedzi

Pozdro !!

(inż. Piniol) #3

byc moze nawala protokol gg

(filozof) #4

zacząłem podejrzewać, czy to nie chodzi czasem o mojego kompa... Czy to moze być powodem? To znaczy, czy przez jakiś źle działający komputer może coś takiego się dziać?

(inż. Piniol) #5

ja raczej bede wskazywac na protokol gg, juz pare razy miaem to samo

(boczi) #6

a ja słyszałem, że niektórzy nie odbierają, nie widzą linków. Czy to prawda? Czym to jest spowodowane?

(Morgenowsky) #7

Jest to tym spowodowane, że osoby nie mają się na liście kontaktów.

(boczi) #8

bardzo ciekawe :smiley: Dzięki Morgen!

(kg) #9

Brak rozmówcy (lub jego stan niedostępny) nie usprawiedliwia wyrzucania wiadomości do kosza. Ale tak to już jest - najpopularniejszy komunikator w Polsce jest jednym z najbardziej ułomnych... A jest przecież WPK, pełny Jabber czy chociażby (którego osobiście nie polecam, ale też lepszy) jego zamknięta wersja - Tlen.pl. Polecam arta na 7thguard właśnie o cenzurowaniu wiadomości.

(filozof) #10

Ale GG nie wyrzuca mi wiadomości wtedy, gdy jestem niedostępny czy coś. Jestem normalnie aktywny, rozmawiam z kimś i zawsze, nieważne z jaką osobą rozmawiam, okazuje się, ze coś nie dochodzi... :?

(kg) #11

I właśnie o to mi chodziło - o ułomność tego systemu..... tak naprawde nigdy niewiadomo czy wiadomość dojdzie czy nie...... Już nie raz zdarzało mi się że rozmawiając ze znajomym miałem wrażenie że rozmawiam z kompletnym idiotą... po porównaniu logów - no cóż..... znajomy już gg nie używa :wink: