GG oferuje darmowe połączenia telefoniczne

I pieknie ! Teraz czekamy na glos użytkowników tlena (mam na mysli tych zatwardziaiałych krytykantów GG itp…) , że ich szyfrowanie jest lepsze i dalej te takie tam…

troszke to ciulowe :mrgreen: bo trzeba najpierw doładować konto NAGŁOS i darmowe połączenia są tylko po 10 min 8)

Ale miedzy 18-20 są darmowe :lol:

Spełniam te wszystkie warunki ale jedyny komunikat jaki dostaje to ze nie mam wystarczających środków żeby wykonać to połączenie. :roll:

Mi wszystko działa. Wczoraj dzwoniłem. Niestety jakoś rozmów jest tak słaba, że po 3 minutach się wkurzyłem i zadzwoniłem z komy. Te reklamy w czasie rozmowy są strasznie wkurzające. Nie polecam :?

Nie działa …

Tylko ten głupi głos dziecka :expressionless:

“Nie masz wystarczającej ilości środków …” :expressionless:

A konto mam od … lipca 2004 :expressionless:

W nagłosie nigdy nie gadałem :expressionless:

Złączono Posta : 19.09.2006 (Wto) 16:07

ps. fajna reklama … by zainstalować nowe gg :expressionless:

Podczas rozmowy są reklamy?

“Witamy w telezakupach Mango, dzisiaj oferujemy państwu fantastyczne supernosidełko dla świnki morskiej…” :lol:

Druga osoba też zapewne słyszy tą reklamę… wyobraźcie sobie, że dzwonicie np. do nauczyciela, a tu reklama… :?

Są reklamy podczas dzwonienia. Głos wkurzający, niezbyt ładny, ale nie bardzo natrętny.

A bazowa złotówka na rozmowy wystarczy mi na około 10 minut! (już przegadałem 1,5 minuty). Oczywiście bez jakiegokolwiek doładowania.

Pamiętajcie, że konto musi być aktywne od minimum miesiąca (albo dwóch, nie pamiętam), by można było dzwonić.