GG pod Windows Vista

Jak zrobić aby GG działało poprawnie na systemie Vista? Chodzi tutaj o to aby dla dwóch użytkowników można było ustawić odddzielne konta.Pod XP nie było problemu.Teraz jak włączam GG jako admin to jest ok a jak zaloguje się drugi użytkownik na swoje konto to podczas włączania pojawia się komunikat aby podał hasło admina.Wcześniej pod XP nie miałem takiego problemu i przy włączaniu miałem swoją listę na GG a drugi użytkownik swoją.Teraz mogę podejrzeć lisę użytkownika drugiego.Czy może to wina GG które nie działa dobrze pod Vista?Proszę o pomoc.Jak ustawić aby przy zalogowaniu na konto uruchamiały się przy starcie dla każdego użytkownika wybrane programy a nie dla każdego takie same?

Mi tam działą i na adminie i na userku i nic nie robiłem specjalnego moze przeinstaluj GG… :lol:

Jaką masz wersję GG :?: Ja używam 7.6.0 [build 2354] i jest ok.

zainstaluj najnowsze gg 7.6. Na wszelki nadaj mu prawa admina i ustaw tryb zgodności na XP Service Pack 2 i bedzie działać :smiley:

nie ma takiej potrzeby

U mnie rowniez GG dziala bez zarzutu i to na dwoch kontach

Tylko polecam ci zainstalowac w osobnym folderze 2 razy ta aplikacje :wink:

Ja tak zawsze robilem i nie bylo zamieszania.

Moze i nie potrzebnie… :x

ja mam na viście gg 6.1 i chodzi

zainstaluj najnowsze gg i będzie ci śmigać 8)

u mnie najnowsze GG build 2354 gubi ikone :slight_smile: w Menu Start

Przed chwilą zainstalowałem system Windows Vista Home Premium. :smiley: Myslę że wszystko będzie super i OK, stery mam, neta zainstalowałem i po kolei każdy potzrbny program i przyszło na Gadu-Gadu. jest to 7.6 (ten jakiś najnowszy build nie pamiętam) i zainstalowałem, w ustawieniach wpisałem stary Nr. i hasło i chcę dać na “Dostępny” a tu mruga przez 5 sekund i pojawia się “Niedostępny” i nic nie mogę zrobić, próbowałem i próbowałem i ju8ż mnie to powoli denerwuje. Co zrobić? :?

A w regułach firewall’a jest zezwolenie dla GG na łączenie się z siecią?

Już wszystko OK. Założyłem nowe konto i po problemie.

EDIT:

No a jednak nie wszysto OK. Gadałem sobie na GG około 2 godzin na nowym koncie. Przez przyppadek zmieniłem użytkownika na “Ja” i jak włączyłem na swój to znowu jest ten problem że jak biorę na “dotępny” to nie zmienia mi się satus z “Niedostępnego” tyko pomruga parę sekund i nic. Gdzie w regułach Firewall’a? jak to włączyć?

EDIT:

Sory, znowu działa ale teraz już na zawsze (mam nadzieje). Po prostu jestem dzisiaj rozkojażony i nic mi się nie chce. Coś tam poprestawiałemw tych regułach Firewall’a i OK.

Zamiast GG używaj Stefana z interii i będzie wszystko ok. GG strasznie zamula komputer