GG problem. czerwone słoneczko i wyłaczanie rozmów

O to moj problem słoneczko jest czerwone jak z kim pisze to mi okienka rozmów same przeskakuja z jednego na drugo a ja włącze liste kontaktów to po 2 sec jest tak jak by od kliknięta a klikniete jest na okno rozmowy. jesli mam pozamykane okna rozmów to lista kontaktów jest cały czas dobra nie wyłącza sie nie zmienie sie zostaje cały czas oktywan. zostaje tylkodalej to czerwone słoneczko i wyblaknięte kolory innych słoneczek nie sa takie jak powinny sa takie bardziej białe dzieje sie to tylko z GG prosze o pomoc http://img453.imageshack.us/img453/4292/untitledyl2.jpg Mam nowe gg. Czy to mozliwe ze to od tego ze usunołem jakis plik .dll chyba usunełem bo chciałem motyw zmienic w gg albo w windows’e niepamietam ale pamietam ze od tego czasu tak sie dzieje moze to od tego ??? reinstal nie pomaga

System wolny od wirusów i zaktualizowany? Może jednak spróbuj sobie przypomnieć co usunąłeś…

A ja mam inne rozwiązanie…

Zobacz na podpis pana VPN… :smiley:

wiem ze ten plik dll bym zebym mógł zmienic chyba motyw ale nie jestem pewien tak sie dzieje tylko z gg a natomiast z opera jest tez problem bo jesli sie nie załaduje strona do konca to jak dam na dół albo do góry to sie wszystko rozmywa a jak dam zatrzyamja wczytywanie strony to jest tak jak by sie załadowała cała o to zrzut przykład operakj1.jpg

dzieje sie tylko tak po wycieciu tego dll’a przed tem tak nie miałem

Spróbuj naprawić pliki systemowe, może coś usunąłeś. W tym celu włóż do napędu dysk CD ze systemem operacyjnym Windows. Jeśli uruchomi się interfejs płyty to zamknij go. Następnie wejdź w: Start > Uruchom… > wpisujesz cmd i klikasz OK. Uruchomi się konsola, w której wpisujesz sfc /scannow (za sfc jest spacja). Czekasz, aż instalator naprawi wszystkie pliki, potem uruchamiasz ponownie komputer i sprawdzasz, czy problem nadal występuje.

mam problem zrobiłem tak jak mówiłes VPN tylko ze pod koniec mi wyskakuja trakie rzeczy prosi o płyte windows xp profesionla CD 2 ale ja nie mam profesional tylko media center edytion bledypm9.jpg i wsadzałem wszystkie płytki mojego windowsa i nic a mam ich 4 i zadna nic dalej to samo