Gg problem

mam pytanie dlaczego przez gg nie moge przesłac żadnego pliku??

podczas rozmowy wchodze w menu, wyslij plik i pisze mi ze nie mozna nawiązać połączenia,czy chce spróbowac jeszcze raz co jest nie tak??

A obie osoby sa poza firewallem ja np. moge przesylac tylko do osób ktore maja neo :lol:

Masz ustawiony maxymalny rozmiar wiadomości graficznej???

nie mam , a co z tym ??

Ale to jest przydatne wtedy kiedy chesz wyslac np. jakies zdjecie w menu rozmowy :stuck_out_tongue:

Co ma wiadomość graficzna do pliku?? :?

to da rade cś zrobic żeby dało przesłać się jakis plik?? czy musze się na tlena przesiąść?? acha i czy w tlenie jest taka opcja

na GG aby przeslac plik musisz byc dostepny. A na Tlenie nie, obie strony mogą byc ukryte. Poza tym Tlen tak szybko nie siada jak GG 8)

Ja mam problemy z przesyłaniem plików zarówno w tlenie jak i gg, dlatego do tego celu używam skype

Moim zdaniem tlen daje większe możliwości konaktowania sie między użytkownikami. GG skonfigurowałem sobie w tlenie korzystam z jednego i drugiego.

Pozdro.

jedno do drugiego sie nie liczy. najważniejsze jest nawiązanie połączenia a maxymalny rozmiar pliku jest potrzebny przy wysyłaniu tylko większych plików.

  1. osoba z którą rozmawiasz musi być dostępna.

  2. osoba i ty w firewallach muszą przepuścić pakiet gg

  3. osoba i ty musicie mieć włączoną opcje połaczenia bezpośrednie p2p

  4. czasem serwer zawinia i nie można się połączyć

  5. plików nie prześlesz samym gg jak jestes z daną osoba poza natem

p.s w najnowszym power gg jest wtyczka umożliwiajaca przesyłanie plików poza nat. niestety zapomniałem nazwy wtyczki bo nie używam tej najnowszej wersji power gg

zależy, jak się jest w tej samej sieci to pliki idą szybko nawet o dużej pojemności np. 700 mb

w moim przypadku tak własnie jest

tez mam to ustawione

też mam włączone

ja i ta osoba której chce przesłac mamy neostrade

a czy to moze wina jest tego że ja mam gg 7 beta3?

tego nie wiem bo nie używam tej wersji i coś mnie nie kusi żeby to zrobić :roll: po tym jak był temat o gg wersji 7 to wszystko jest możliwe 8)

Chyba tak. Zainstaluj 6-stke i zobacz :wink:

bardzo prawdopodobne że będziesz mógł przesyłać pliki. bo jak spełniasz wszystkie kryteria które wymieniłem to powinno działać przesyłanie plików

ty masz a 2. osoba ? :shock:

tak naturalnie, obydwoje mamy włączone wszystkie te żeczy, przeinstalowałem gg na 6.1 i to samo :frowning:

spróboj zainstalować najnowsze power gg i poszukaj wsród wtyczek tą która umożliwia przesyłanie plików poza nat - http://power-gg.softpark.pl/ - chyba tutaj jest najnowsza wersja. może to coś pomoże

Zobacz:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &highlight

i bajer polega na tym ze ona mi moze wysłac plik, tylko nie ja do niej, obydwoje mamy neo