GG-problemy

Witam.Otóż w problemem nr jeden w gg było, że po ustawieniu opisu(kiedy jest się niedostępnym) nie dało się już go skasować, a aktualnie nie da się nic ustawić.Co gorsza, mam ustawione żeby startował z niewidocznym, a jestem dostępny, i dopiero jak przełączę między trybami to się robie niewidoczny.Co więcej gg czasem pokazuje wiadomości z dziennym(albo kilkugodzinnym) opóźnieniem, bądź ich wcale nie doręcza, ale zawsze ze złą godziną napisania.

Co powiniem zrobić?Są jakieś możlwiości obsługi gg przez Tlen czy jakiś inny komunikator?

Tak, Tlen obsługuje GG całkiem dobrze.

Przeinstalować gg:

-Wyeksportuj kontakty,

-Odinstaluj program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Restart komputera,

-Usuń pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usuń profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu),

-(start->uruchom->regedit) Usuń wpisy z rejestru (\HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu), (lub Ccleaner - opcja rejestr).

  • Ponownie zainstaluj.

Jak masz użyć zamiennika GG to polecam AQQ. www.aqq.eu

Dobra dziękuję za pomoc.Zastosuję się do rady użytkownika Chillout’a, ewentualnie przejdę na AQQ.

To ja polecam w takim wypadku Pidgina i Mirandę - multikomunikatory i nie wyświetlają reklam :slight_smile:

AQQ też nie wyświetla reklam i na dodatek można z AQQ przesyłać pliki do użytkowników GG, co w wielu multikomunikatorach jest niemożliwe, w nich istnieje tylko możliwość rozmowy. W AQQ są też emotikonki z GG więc nie będzie problemu z odczytywaniem ich od znajomych. Stanowczo polecam AQQ, obsługuje nie tylko GG ale i Tlen i masę innych komunikatorów. No i oczywiście AQQ też obsługuje siebie, czyli konta w AQQ. Pozdrawiam

lool , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja osobiście polecam Mirande. Problemem jest to, że teoretycznie (według regulaminu gg) moją ci prawo usunąć konto jak łączysz się nie przez ich program :stuck_out_tongue: