GG-problemy

(Siewi123) #1

Witam.Otóż w problemem nr jeden w gg było, że po ustawieniu opisu(kiedy jest się niedostępnym) nie dało się już go skasować, a aktualnie nie da się nic ustawić.Co gorsza, mam ustawione żeby startował z niewidocznym, a jestem dostępny, i dopiero jak przełączę między trybami to się robie niewidoczny.Co więcej gg czasem pokazuje wiadomości z dziennym(albo kilkugodzinnym) opóźnieniem, bądź ich wcale nie doręcza, ale zawsze ze złą godziną napisania.

Co powiniem zrobić?Są jakieś możlwiości obsługi gg przez Tlen czy jakiś inny komunikator?

(Phobos64) #2

Tak, Tlen obsługuje GG całkiem dobrze.

(Chillout) #3

Przeinstalować gg:

-Wyeksportuj kontakty,

-Odinstaluj program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Restart komputera,

-Usuń pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usuń profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu),

-(start->uruchom->regedit) Usuń wpisy z rejestru (\HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu), (lub Ccleaner - opcja rejestr).

• Ponownie zainstaluj.

(Adriank1997) #4

Jak masz użyć zamiennika GG to polecam AQQ. www.aqq.eu

(Siewi123) #5

Dobra dziękuję za pomoc.Zastosuję się do rady użytkownika Chillout'a, ewentualnie przejdę na AQQ.

(Phobos64) #6

To ja polecam w takim wypadku Pidgina i Mirandę - multikomunikatory i nie wyświetlają reklam :slight_smile:

(Adriank1997) #7

AQQ też nie wyświetla reklam i na dodatek można z AQQ przesyłać pliki do użytkowników GG, co w wielu multikomunikatorach jest niemożliwe, w nich istnieje tylko możliwość rozmowy. W AQQ są też emotikonki z GG więc nie będzie problemu z odczytywaniem ich od znajomych. Stanowczo polecam AQQ, obsługuje nie tylko GG ale i Tlen i masę innych komunikatorów. No i oczywiście AQQ też obsługuje siebie, czyli konta w AQQ. Pozdrawiam

(Frog) #8

lool , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Dawidd92) #9

Ja osobiście polecam Mirande. Problemem jest to, że teoretycznie (według regulaminu gg) moją ci prawo usunąć konto jak łączysz się nie przez ich program :stuck_out_tongue: