Gg radio - czy ktoś posiada zaproszenia?

(pysiu) #1

gg radio - czy ktoś posiada zaproszenia ?

(boczi) #2

Nie ma na to zaproszeń.

Gadu-Gadu samo wybrało pulę numerów uprawnionych do testowania. Po czasie będzie to dostępne dla wszystkich.

(Lisek) #3

Jeszcze nie ma zaproszeń.

Co do samego radia (nie będę komentował "zawartości", to kwestia gustu) sprawuje się naprawdę znakomicie. Tym razem mnie zaskoczyli.

Czy aby na pewno? :slight_smile: http://www.gaduradio.pl/Artykul.php?id=4

(pysiu) #4

Jak by nie było to bym sie nie pytał http://www.gaduradio.pl/JakNasSluchac.php

(boczi) #5

Zwracam honor. Kiedy jakiś czas temu czytałem o tym, strona Gadu Radia nie działała, a później nie zaglądałem. :slight_smile:

(pysiu) #6

może się ktoś trafi zaproszeniem :wink: :wink:

(aero) #7

jestem oficjalnym testerem gg, to znaczy wyłapali mój numer gg , na stonie gaduradio po zalogowaniu na stonkę dostałem takie info :

Jak tylko bedzie mozliwośc wysyłania zaproszeń to dostaniesz zaproszenie ode mnie pysiu :slight_smile:

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 17:19

Narazie takowych nie ma zaproszen

(pysiu) #8

Ok będe czekał :wink: :wink: :wink:

(Piotrekjunior) #9

ie7 to ja tez chetnie poprosze o zaproszenie :lol:

(aero) #10

dobra , to może zrobimy inaczej :smiley:

jak już dostanę zaproszenia, to napisze w tym wątku, i instrukscje jak zdobyc zaproszenie, pewnie bede go wysyłał przez mejla, wtedy pisac do mnie na pw :slight_smile:

narazie musicie poczekac :stuck_out_tongue:

(Lisek) #11

Skąd wiesz ile ich będzie? Mam wrażenie, że dostaniemy co najwyżej po jednym zaproszeniu...

(Błażej) #12

A mnie GG załamało :!:

Kiedy chcę uruchomić Radio w GG to ikonki zmieniają na jakieś czarne plamy, a następnie GG [nie odpowiada]

(aero) #13

Pobież najnowszą wersję , która została udostepniona testerom, no chyba że nie zakwalifikowali twojego numeru do testów

(M Kupczynas) #14

Nie chcę się chwalić,ale mój dawny nr gg też zostaw wybrany do testowania gadu radia :smiley: .Mam do tego konta hasło,bo czasami używam ;p

(matiit) #15

a jak sprawdzić które numery zostały wybrane?

(Błażej) #16

Myśle, że wszystkim osobom które zgłosiły się wcześniej na beta-testerów wysłano e-mail z programem GG radio.

(Azpr) #17

nieprawda

(Dawidfajkowski) #18

ja bylem beta-testerem 7 a teraz nie dostalem zaproszenia

(system) #19

Też chętnie posłuchał bym sobie tego radyjka. Może ktoś wie kiedy bedzie ono dostepne dla wszystkich? (jak długo bym musiał czekać to chętnie został bym beta-testerem)

(Błażej) #20

Na stronie głuwnej GGradio pisze że niedługo zostaną wydane zaproszenia, więc niedługo będziesz sobie je mógł przetestować :mrgreen: