Gg radio - czy ktoś posiada zaproszenia?

wysłane

wysłane

wysłane,więcej zaproszen narazie nie mam

Ja mam jedno pytanie czy ci którzy otrzymali zaproszenia mogą rozdawać zaproszenia jak w gmail??

nie

kolejne info dla tych co maja problem z odpaleniem radia po restarcie komputera… trzeba wykasowac folder Winamp z katalogu *C:\Documents and Settings\profil\Gadu-Gadu\profilgg*

Włączam gg z radiem, klikam na stację, potem na przycisk play i radio wogóle się nie odtwarza. Co jest?

Mam winamp 5.21 więc nie powinno być problemu :?

przydałby się kanał ROCK ;] nie tylko polski, ale w ogóle rock

ysiulec przeczytaj co pisalem wczesniej na ten temat

Mam jeszcze 4 zaproszenia.Jak ktoś chce to zapraszam na PW,lub GG.

EDIT:

Już nie mam zaproszeń wszystkie wydane :stuck_out_tongue:

AZPR w tym katalogu nie ma takiego folderu jak Winamp :frowning:

ysiulec no to odinstaluj gg wywal wszytkie foldery z nim zwiazane, te w Documents and Settings tez, i zainstaluj to GG ktore masz na stronie gaduradia

a moze ktoś wie o co biega z tym ze jak włącze ponownie komputer to nie można w gg wybierać kanałów radiowych poprostu nie ma ich a jak przeinstaluje to są do momentu następnego uruchjomienia kompa :o

Posiadam dziesięć zaproszeń.

Chętni proszeni są o kontakt na PW.

Posiadam 10 zaproszeń ci ktorzy są chętni prosze się zgłaszać na PW lub na GG

EDIT: posiadam jeszcze 8 zaproszeń:)

Ja też mam jeszcze 6 zaproszeń (chyba dzisiaj dali :stuck_out_tongue: ).Zainteresowanych zapraszam na PW,lub GG.

Mam jeszcze 8 zaproszeń piszcie na gg 8901103

EDIT:

jeszcze 7

mam takie pytanko jeśli np. już wyczerpię limit zaproszeń to dają te zaproszenia ponownie??

Jeśli wyczerpiesz, to się dowiesz… Po to one są, by rozdawać. Wygląda na to, że taką ilość dodali dzisiaj. Zapewne po jakimś czasie otrzymasz kolejne, ale oczywiście nie wiadomo.

Ja wczoraj dostałem zaproszenie

dzisiaj wchodze i patrze a tu 10 do rozdania chyba jakaś promocja :mrgreen:

Mam 10 zaproszeń :mrgreen: Jak co to pisać :smiley:

Zaproszeń nie wysyła się na email tylko na dany numer Gadu-Gadu.

Proszę nie pisać próśb o zaproszenia w tym temacie, takie posty będą usuwane, zaproszenia proszę pisać do osób, które się tu ogłosiły i je posiadają.

Posiadam 10 zaproszeń do rozdania. Osoby chętne proszę o kontakt na PW lub GG.