Gg się rozłącza - help!

Witam

Od kilku dni mam problem z gg, a mianowicie rozłącza mi się z serwerem i po kilku sekundach się loguje, wersja 10 i 11. znajomy ma taki sam problem, ten sam dostawca internetu, ale to chyba nie jest wina internetu ? nigdy takiego czegoś nie było

Pozdrawiam i proszę o pomoc

proszę udać się do dostawcy internetu, to tylko dostawcy wina

[-X wersja GG 10 i 11 jest do kitu - pobierz GG 8 (stary dobre GG8) można je znaleźć u wujka Google :arrow:

Dodane 02.03.2013 (So) 13:16

Daj namiary dostawy :smiley:

średnio co 3, 4 minuty się gg rozłącza z serwerem a nawet i co parę sekund, dlaczego tak się dzieje ? i po paru sek. daje się na dostępny

Nie używa się starych wersji oprogramowania, jeśli nie jest to naprawdę konieczne. Do aktualnej wersji wydawane są aktualizacje bezpieczeństwa, do starych nie. Jeśli komuś nie podoba się Gadu-Gadu w wersji 11, alternatyw nie brakuje.

Spróbuj odinstalować i zainstalować je jeszcze raz, może to pomoże :slight_smile:

Zapuść ping do jakiegoś znanego serwera (np. 8.8.8.8 ) i sprawdź, czy nie są tracone pakiety.

dalej gg się rozłącza, sprawdziłem ten serwer 8.8.8.8 i pisze mi wysłane 4 odebrane 4 utracone 0 czyli jest OK

o co chodzi ?

Dodane 06.03.2013 (Śr) 19:06

dlaczego w AQQ gg mi dobrze działa a na gg się rozłącza co kilka minut ?