Gg się rozłącza - help!

(pawelg441) #1

Witam

Od kilku dni mam problem z gg, a mianowicie rozłącza mi się z serwerem i po kilku sekundach się loguje, wersja 10 i 11. znajomy ma taki sam problem, ten sam dostawca internetu, ale to chyba nie jest wina internetu ? nigdy takiego czegoś nie było

Pozdrawiam i proszę o pomoc

(Leszek2204) #2

proszę udać się do dostawcy internetu, to tylko dostawcy wina

(system) #3

[-X wersja GG 10 i 11 jest do kitu - pobierz GG 8 (stary dobre GG8) można je znaleźć u wujka Google :arrow:

-- Dodane 02.03.2013 (So) 13:16 --

Daj namiary dostawy :smiley:

(pawelg441) #4

średnio co 3, 4 minuty się gg rozłącza z serwerem a nawet i co parę sekund, dlaczego tak się dzieje ? i po paru sek. daje się na dostępny

(Kpc21) #5

Nie używa się starych wersji oprogramowania, jeśli nie jest to naprawdę konieczne. Do aktualnej wersji wydawane są aktualizacje bezpieczeństwa, do starych nie. Jeśli komuś nie podoba się Gadu-Gadu w wersji 11, alternatyw nie brakuje.

(Kuciak1232) #6

Spróbuj odinstalować i zainstalować je jeszcze raz, może to pomoże :slight_smile:

(Kpc21) #7

Zapuść ping do jakiegoś znanego serwera (np. 8.8.8.8 ) i sprawdź, czy nie są tracone pakiety.

(pawelg441) #8

dalej gg się rozłącza, sprawdziłem ten serwer 8.8.8.8 i pisze mi wysłane 4 odebrane 4 utracone 0 czyli jest OK

o co chodzi ?

-- Dodane 06.03.2013 (Śr) 19:06 --

dlaczego w AQQ gg mi dobrze działa a na gg się rozłącza co kilka minut ?