GG się wyłącza

(Krzys299) #1

Witam.

Mój problem wygląda tak, uruchamiam gg, wszystko jest ok, ale gdy zaczynam rozmowę z kimś i ktoś wysyła mi wiadomość to gg znika, po prostu wyłącza się. Uruchamiam od nowa i tak w kółko. Co zrobić? Proszę o pomoc.

(Stan19) #2

a próbowałeś zainstalować starszą/nowszą wersję gg

(Krzys299) #3

Jest to wersja 7.0 używam jej już bardzo długo.

Próbowałem odinstalować i zainstalować od nowa ale nic nie pomogło.

(Mishida) #4

Witam.Mam ten sam problem gdy chce do kogos albo wogle otworze okno rozmowy to się wyłącza dopiero dzisiaj się to stało moi inni qmple mają tak samo co się stało??.Prosze o pomoc

(Nowy10) #5

Jaki masz system? Tą próbowałeś?

(Krzys299) #6

Mishida właśnie, dzieje się to od dzisiaj.

nowy10 jeśli chodzi o mnie to mam wersje 7.0 innej nie próbowałem i nie chcę próbować, gdybym chciał to najpierw bym zainstalował najnowszą a potem założył ten temat.

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 19:34

Znalazłem podobny temat, dla zainteresowanych:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 62&start=0

(Piotreek93) #7

mi też się to dzieje. wszystko jest ok ale kiedy chcę cos komuś napisac wyskakuje błąd. Dzieje sie to od rana. wczoraj było ok. zainstalowałem wersję 7.7 i jest to samo. Moze to błąd który do jutra usuną. :frowning:

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 19:52

wreszcie działa :smiley:

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 20:02

i znowu się chrzani

(Danielderen) #8

to samo mam

wersja 7.0/ 6.1

tryb zgodności nie pomaga

połowa mojej listy też tak ma :o

(Krzys299) #9

A przeczytaliście ten temat który podałem?

Wystarczy zmienić nazwę pliku flash.ocx mi już wszystko ładnie śmiga :slight_smile:

(Danielderen) #10

błąd wyskakuje jakiś tam ...

ja na aqq śmigam

(Martusia175) #11

Hejka. jestem tu nowa ale mam podobny problem. dzisiaj kompletnie zacieło mi sie gg i za kazdym razem jak z kims chce pisac zaraz wyskakuje mi ten bład. Moze mi ktos pomóc i dokładnie powiedziec jak naprawic ten problem. Z góry dzieki :wink:

(VPN) #12

No pięknie, prawdziwe oblicze GG wyszło na jaw.

Proponuję lekturę tego tematu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=184965

Tam opisałem jak sobie poradzić. Dziś pojawiło się już kilkanaście (?) podobnych.