GG się zepsuło :|

Jak mnie jakieś 2h temu z GG wywaliło to do teraz się dostać nie moge, zmieniałem serwer, reinstalowałem już (czyściłem rejestr i usuwałem to z Documents and Settings). Mam wersje 6.1 i nie chce nawet słyszeć o 7 :-x MIałem takie coś z FF przed chwilą, że zamiast się załadować to tam na dole na pasku stanu pisało “Zatrzymano”, mam FF odblokowane w firewallu (Kerio), a mimo to po wyłączeniu Kerio działa, stało się to tak jakoś razem z tym GG (przed tem FF współżył z Kerio w zgodzie). Co się stało? :PPP

gg padlo ale juz chyba smiga

Ja mam 7.0 i mi tez nie dziala. Serwy padly…

Ahhh… to dobrze, że to nie tylko mi :smiley: A co z tym FF? Dlaczego sie pogryzł z Kerio?

Dobrze mieć konnekta :smiley:

http://monitor.wiadomosc.info/

Tak na przysłosci :roll:

u mnie padlo dopiero jakies 20 min temu , tez mialem pisac co jest grane !!

wrzuc reboota moze wtedy zacznie FF smigac

No to się im cos powalilo na tych serwerach :d

No ja sobie grałem, o 19 zacząłem to jeszcze jakieś ludzie (nikt nie wie po co :roll: ) pisali, a teraz wchodze, patrze off i co jest grane :x A czemu mi wywala w FF “Zatrzymano”? Pisze z Opery i jest normalnie…

jak gg padnie to najlepsze jest wtedy forum :slight_smile:

Ludzie wystarczy chyba jeden temat ze gg padło w dziale na luzie.

Ten temat widze w smietniku.

Moze bedziemy pisac kiedy chodzi a kiedy nie :roll:

Takie rzeczy sie zdarzają

Jak mi się coś zepsuje to pierwsze co robie to resa wrzucam, a tym razem to nie pomogło :expressionless: Ale zaraz zrobie reinstalke Kerio i zobacze, aha i czemu w Operze mi się strasznie wooooooolno otwierają obrazki? Przecie FF jest 10x szybszy! Nie wiem kto stworzył teorie o szybkości Opery :roll:

opera ciągnie wiecej pamięci z kompa. na gorszych kompach wolno chodzi

A właśnie że nie! Mi tam gg śmiga, tylko trza jakąś 1min poczekac aż sie zmieni na dost. :slight_smile: Właśnie siedze :wink:

ja sie tez dostalem ale tylko ja bylem dostępny a to malo realne :wink: zawsze ktoś jest

A żeby nie zakładać nowego tematu to dlaczego jak wejde w Start -> Uruchom -> CMD i wpisze netstat to mi wywala mnóstwo tych połaczeń?

NazwaKompa:38(tu od 40 do jakichś niestworzonych liczb)

I tak mam tego około 50 :expressionless: nie moge dać screena bo nie zdąże (zaraz mi to okienko znika - dziwne :clever: ) ale ten pasek jest już dosyć cienki.

spoko ja tez ma duzo tych polaczen

Ja mam 512 RAM, a Opera zabiera tylko 19 więc chyba jej starcza…

no to co innego a masz moze opere 8.50 ? bo juz kilku osobą wolno chodzi. jakies bledy ma pewnie…