Gg -> sms idea -> nie widzę obrazka żeby wpisać tekst

szukałem na forum lecz nie moge tego znalezc, z google tez korzystalem lecz nie bylo odpowiedzi moze zle wpisuje w wyszukiwarke. tak mi sie stalo od dzisiaj i to zarowno dzieje sie w wersjach 6… jak i w 7. wiem ze sa jakies ustawienia odnosnie tego lecz nie moge ich znalezc pomózcie.

Wyłącz programy zabezpieczające i sprawdź, jak będzie. (Firewall. etc.)

A może przez to, że używasz jakichś programów do blokowania, usuwania reklam.

Zobacz, jak się wysyła przez inny komunikator…

Ew. reinstalacja GG…

nic ostatnio takiego nie instalowalem, jedynie opere 8.02 ale juz ja usunalem, teraz korzystam z mozilli, i aktualizowalem spybot search&destroy korzystam z sp2 nic wiecej,

witam. te obrazki standardowo generowane sa w IE. jesli uzywasz firefoxa i wywaliles IE to niestety musisz spowrotem zainstalowac IE. nie musisz oczywiscie ustawiac jako domyslna. wlacz tez w IE cookies a w ustawieniach internetowych => zaawansowane => zaznacz use JRE… chyba tyle :wink: powodzenia zycze. pozdrawiam.

mam zaznaczone use ire i dalej nic sie nie ruszylo.

Opróżnij katalog:

C:\Documents and Settings\nazwa_usera\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files

Folder może być ukryty

oproznilem recznie a pozniej jeszcze easy cleanerem wszystko co niepotrzebne wyrzucilem

A tak ogólnie to nie masz jeszcze jakiś problemów z siecią?

Nie masz zablokowanej przypadkiem strony idei na swoim kompie???

Po odinstalowaniu programu skasuj folder

C:\Documents and Settings\Adam\Gadu-Gadu

Przeczyść rejestr i ponownie zainstaluj.

z siecia nie mam lez zauważyłem ze ie mi cos przestalo funkcjonowac zadna strona www, mi sie nie wyswietla a gdy chce wpisac onet.pl lup wp.pl wyskakuje mi strona zeroriskalert.com nie wiecie o co chodzi w tym wszystkim ???

Czyli masz przyczyne.

Firewall blokuje ci IE.

Nie bawiłeś się przypadkiem jakimiś programami do chowania ip albo coś w tym stylu?

zainstalowalem hide ip wczoraj

No to masz powód :). Odinstaluj, przeczyść rejestr blablabla i powinno być git.

To go wyłącz. IE nie działa przez niego. :slight_smile:

juz go wywalilem z kompa, zrobilem reinstal gg i ciagle nic moze zrestartuje kompa

i zaraz sie odezwe jakie sa skutki

Złączono Posta : 01.09.2005 (Czw) 8:21

wywalilem go zrestartowalem wina i dalej ie swiruje wlacza tamta strone i tak samo gg reinstal zrobilem i ciagle nic to nie daje.