Gg - sprawdzenie kontaktów

Czy jest mozliwosc w gadu gadu taka jak w tlenie zeby pokazywalo każda osobe która ma mnie na liscie - w tlenie wyskakuje autoryzacja… zebym porpostu mial wszystkie osoby wypisane te ktore maja mnie na liscie u siebie ? jest taka mozliwosc ?

Myśle że na gg nie ma takiej opcji , ale moge się mylić .Mam w ogóle nadzieje że zrozumialem o co Ci chodziło :wink:

nie chodzi o to zebym musial akceptowac proby wpisania mnie na liste konkatkow ( choc tez by sie przydalo) ale o to zeby pokazywalo mi osoby majace mnie na liscie… nie umiem jasniej tego rozwinac :stuck_out_tongue: mysle ze da sie zrozumiec o co mi chodzi :smiley:

Wiem o co ci chodzi- wiedzieć kto ma Ciebie na liście? W gg takiej opcji nie ma, no chyba, że są jakieś wtyczki, ale w to wątpię :stuck_out_tongue: W tlenie takiej opcji też nie ma tylko widać kto Cię dodał na swoją listę (wyskakuje oknienko z autoryzacją), ale mogę się mylić?

P.S. Jest pewnien sposób, żeby widzieć czy dana osoba z Twojej listy kontaktów ma Cię na liście- wysyłasz do niej plik, jeśli pisze “nie jesteś autoryzowany”- nie ma Twojego numeru w swoich kontaktach :stuck_out_tongue_winking_eye:

^^

Miranda oferuje coś takiego. po zaznaczeniu odpowiedniej opcji będziesz widział wszystkie osoby które mają Cię na liście. Być może do samego GG też jest jakaś wtyczka, ale nie używam tego programu.

czy z mojej listy to juz mniejsza o to :wink: a nie wiecie czy instnieje takowa wtyczka ew. nazwe jej jakbyscie znali… moze byc zarowno do zwyklego gg , bo obecnie mam gg razem z tlenem - wiec moze byc i do tego :stuck_out_tongue:

Był już podobny temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=54833

Ściągnij Power GG, tam można podpatrzeć czy ktoś np. nie ma cię w kontaktach. Przy odpowiedniej wtyczce oczywiście.

Wazon w Tlenie nie ma PowerGG :stuck_out_tongue:

No nie ma ;] zainstalowalem niby gg i power gg ta wtyczke co wyczylalem w tych postach… i powiem tyle … *uj wielki jak baobab :? nie dziala to cudo …

W Konnekcie widać czy ktoś cię ma zapisanego- po prostu widzisz jego IP 8)

Jeżeli masz gg7.0 to wystarczy kliknąć na pytajnik obok osoby. Jeżeli pojawi się IP tej osoby to znaczy, że ma Cę na liście :slight_smile:

nie prawda

to sie nie sprawdza wogole ;]

Djmac…Co ty wygadujesz :stuck_out_tongue: Działa, sam tego używam i sam jestem autorem tamtego postu… Nie jest to super wtyczka ale zawsze to coś… Gdy ktoś kto ma CIĘ W KONTAKTACH jest dostępny w taskbarze pojawia sie napis np. 3674817 Dostępny lub coś takiego…

U mnie się sprawdza :stuck_out_tongue:

no wlaczylem ta opcje zeby pokazywalo ludzi co maja mnie na liscie - ale teoretycznie chyba jesli nie zaimportowalem listy powinno pokazac chyba liste ludzi ktorzy mnie maja…a tego nie zrobilo … chyba ze musi byc ta osoba dostepna ?? czy jest jeszze jakis haczyk w tym programie ? ps. wiesz jak zwiekszyc rozmiar czcionki w opisie ludzi ktorych mam na liscie i zeby program uruchamial sie w tray’u ze startem win?