GG - uszkodzony użytkownik

Witam, właśnie przed chwilą zdarzył mi się mały wypadek, a mianowicie grałem sobie w civ3, nagle ekran jakoś dziwnie mrugnął i zrobił się cały czarny. Dźwięki w tle cały czas sobie grały, mogłem klawiaturą zminimalizować grę i wtedy cichło, czyli jakby wszystko normalnie chodziło. Próbowałem wyłączyć kompa (windows, strzałka w górę, enter, strzałka w prawo, enter) ale nie wychodziło. Trochę ponawalałem w klawiaturę (nie aż tak, żeby połamać), powciskałem alt+f4, ale bez rezultatu, więc przytrzymałem power żeby komp się wyłączył i odpaliłem ponownie.

Niby wszystko ok, ale teraz przy włączeniu gg wyskoczył mi menedżer profili, co nigdy się nie zdarza, i brakowało mnie na liście (jest kilkoro moich znajomych). Wszedłem w dane aplikacji i wszystko było na swoim miejscu, więc dodałem użytkownika - wpisałem swój numer i resztę, ale przy logowaniu wyskoczyło, że użytkownik jest uszkodzony. Cholera, jakby tego było mało, dane aplikacji zniknęły (tzn tylko te dotyczące mojego numeru, czyli jedyne ważne). Niby nic, ale już od kilku lat lecę na tym samym userze i archiwum, zawsze zabieram ze sobą jak gdzieś jadę na dłużej żeby mieć w jednym pliku całość a tu taki zonk… Mam kopię sprzed kilku miesięcy, ale to że tak powiem średnio mnie zadowala…

Pytanie - co zrobić, żeby było dobrze? Nie mam doświadczenia w odzyskiwaniu plików i nie chcę niczego napsuć, więc pytam. Jak nikt nie pomoże, to będę kombinował, ale może ktoś się zlituje.

Pozdrawiam i rozpiera mnie duma, że udało się nie nabluzgać

/Edit:

Tak jak obiecałem, ponieważ nie chcieliście pomóc pogrzebałem sam :stuck_out_tongue: Okazało się, że z jakiś powodów uszkodził się plik zawierający listę kontaktów i wystarczyło podmienić go na starszy żeby wszystko działało, tylko mi kilka ubyło ale już uzupełniłem z archiwum, czyli wszystko wróciło do porządku. Przepraszam za niepotrzebny temat ale początkowo bałem się sam grzebać.

Pozdrawiam

Mój Boże… Przecież wiadomo, że podmiana pliku by naprawiła szkody. Następnym razem wysyłaj kontakty na serwer gg. Ja tak robię od 2-3 lat i zawsze działa świetnie i nie muszę się martwić o cokolwiek