GG w Viście traci ustawienia

witam

czy ktoś orientuje się czy sprawa “gubienia” ustawień gg została już poprawiona ?? ostatnio jak się tym interesowałem, trwały prace programistów gg…

pozdrawiam

chm…ja nie mam gg ale mogę Cię pocieszyć, że moim kumplom też gg gubi ustwienia…mają viste, xp i 98…wszystkim tak samo ;/

ja o tym wiem ale może ktoś natknął się na rozwiązanie :P. napiszę do gg.

Też tak miałem i znalazłem proste wyjście z tej sytuacji…

Weż wyłącz opcjie autouruchamiania gg podczas startu systemu w opcjach programu. Ja tak zrobiłem i już od miesiąca mam spokój. Wystarczy po włączeniu windy odpalić gg ręcznie :slight_smile:

Pzdr

ja się kiedyś natknąłem na to, żeby po utracie ustawień przeczyścić rejestr i reinstalować gg…niby miało pomagać, ale nie wiem czy to działa…takie nasz polskie gg ;p

wiem o tym ale to jest pół środek :P. zobaczymy co odpisze tech gg.

To jak dostaniesz odpowiedź to pochwal się :slight_smile: Po za tym jak dla mnie to jest wystarczająco dobre rozwiązanie problemu tracenia ustawień a na lepszy jakoś nie licze :wink: :roll:

i jest odpowiedź z tech :

===========

Drogi Użytkowniku

Na stronie Microsoftu pod adresem :

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=en

została opublikowana wersja SP1 RC 936330 do systemu operacyjnego Windows Vista 32 i 64 bitowego. Jest to nadal beta, ale rozwiązuje podstawowe problemy z komunikatorem. Mogą jednak występować zakłócenia podczas nawiązywania połączenia głosowego. Zakłócenia te zostaną usunięte.

Gadu-Gadu w wersji 7.7 działa poprawnie pod systemem operacyjnym Windows, w

tym Windows Vista.

===========

Proszę Cię sprawdź taka opcje:

UWAGA DO WYKONANIA TYCH CZYNNOŚCI POTRZEBNE SĄ UPRAWNIENIE ADMINISTRATORA.

Nie we wszystkich wersjach Windows Vista to działa.

SYSTEM WINDOWS VISTA (Uruchamianie programów w trybie zgodności ze starszymi wersjami Windows)

  1. Klikamy PPM na aplikacji

  2. Z menu kontekstowego wybieramy Properties (Właściwości)

  3. Przechodzimy do zakładki Compatybility

  4. Zaznaczamy “Run this program in compatibility mode for”

  5. Wybieramy system dla danej aplikacji.

Ps. W przypadku dalszych trudności zapraszam na stronę

http://windowshelp.microsoft.com/Window … 71045.mspx

Jest to strona Microsoft’u opisująca jak działa tryb zgodności w Windowsie Vista

===========

Zanikanie profilu

!!

Ci specjaliści z gg…podchodzą do sprawy, jakby to bła wina osu, że gg jest syfem i nie dizła…a co do znikania, to każa wykonać kopie, do przywrócenia…po prostu gg to suyf komunikator…dobrze za mam aqq 2,0 :wink:

dobrze że podchodzą w ogóle do sprawy :slight_smile: i to w szybkim czasie.

mi na razie działa (choć wcześniej miałem sp1 referesh - problem był ten sam).

sugerują skopiowanie contentu gg sprzed awarii.

jest ok oby nie gubił ustawień :P.

Hmm… Może masz wersję BETA??

każde gg się sypie

po instalacji sp 1 refresh2 i wykonaniu tych paru kroków ze wsparcia tech. działa na razie :P.

Odpal GG z trybem Administratora:]

Witam, może to pomoże?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=7&t=168433&p=1131386&hilit=Lekarstwo+na+problemy+z+GG#p1131386

Rozwiązanie beznadziejne lepiej zmienić komunikator niż kopiować jakiś plik z pulpitu gdzieś tam.

Zależy dla kogo - ja lubię gg i nie chce zmieniać… a gubienie ustawień nie jest aż tak częstym zjawiskiem - różnie się zdarza - przynajmniej u mnie. Ja znalazłem (sam doszedłem) takie rozwiązanie i mi pasuje. :slight_smile:

Pozdro