GG Wersja beta

Sciagnalem sobie najnowsza wersje beta gg i mam z nia jeden problem… Przyslania mi sloneczka(sa uciete w pol) oto screen a5ct.th.jpg Czasem tez nie widac nic zadnych sloneczek i wogole… co zrobic?

ozzi91 pamiętaj ze to jest beta zrób reinstalke gg wywal rejestry fordery które pozostały po gg

przełącz kilka razy między widokiem klasycznym, a widokiem 3d - u mnie pomaga.

Co sie dziwisz w koncu to wersja beta…wiec jest w niej jeszcze duzo bledów :?

Też mam czasem podobne błędy…

To bugi GG, pamiętaj, to jeszcze beta.

Ew. jeśli masz Windows Blinds to usuń go i zobacz, jak będzie, jak dziś radził kolega Pawek w sprawie jednego z problemów z tą wersją komunikatora.

czasami takie cos jest czasami niema… a propo windows blinds to juz nie mam. Ps: kiedy bedzie fifnalna wersja gg?

Nie wiadomo dokładnie. Stale jest to przekładane. Ale ta obecna wersja, jest już podobno ostatnią z testowych…

http://skocz.pl/acse

dlatego lepiej poczekac na pełna finałowa wersje a nie meczyć sie z betą ja tez wczoraj zachwalałem a dzisiaj wróciłem do 6

myślę dokładnie to samo

prawie zawsze warto poczekać na finalnąwersję ,aby nie borykać się z wersjami beta :slight_smile:

wyłącz i włącz kompa u mnie pomogło :smiley:

u mie na gg 7.0 beta dziła restart GG jak sie coś sypie zamykam gg i uruchamiam ponownie i wszystko dziła poprawnie

widze że masz gg 7.0 build 10 jest tam taki błąd ale dajesz gadu gadu wygląd i ustawiasz classic a nie 3d i jest git… ale teraz zainstaluj sobie nowe gg 7 build 20 pozdro tam juz tego błędu nie ma… :?