GG-włamanie, ktoś wysłał wiadomość z mojego konta

Starzy pomózcie mi. Ktoś dzis podobno z mojego konta GG rozmawiał, napisała mi kolezanka, że do niej pisałem, jak u mnie w chacie nie było nikogo.

Jak namierzyć kolesia [i zniszczyć]…hehe

Ale się wkurzyłem

Hashi napisz do GG i spytaj się z jakiego IP ktoś pisał wtedy i go namierz. ;]

a może logowałeś się jakiegoś kumpla i teraz zrobił ci kawał?? :wink: stara akademicka zagrywka jeszcze z czasów studenckich :smiley:

to jest mało możliwe, znalezienie jego jesli nie chce ci sie szukac po adminach :wink:

ale sam wiem jak to robic, przyjmowales kiedys od kogos jakies pliki podejrzane? typu “tapetka” ale nie pisalo np. “.jpg” tylko exe i wyskakiwal blad przy otwieraniu?

Od nikogo nie pisałem na GG. Nie było mnie w chacie 5 dni. Komp nie był odpalany przez ten czas, i dziś ktoś z rana pisał z mojego numeru…i co dziwne do dziwczyny z którą ostatnio romawiałem (nie dawno dałem jej numer gg). Jak odpaliłem dziś GG to dostałem widomość od nieznajomego…okazło się potem że ta wiadmość była przeznaczona dla tej dziewczyny.

Czyli tak:

  1. Ja niby wysłalem z mojego numeru wiadmość do niej.

  2. a równocześnie dostałem wiadmość, która miała pójść do niej, od numeru który ona zna, i co najlepsze dała kolesiowi (który mam problemy z odzykaniem danych i chciał mój numer…)

Rozumiecie coś z tego?

Czy może być, aż takie przekierowanie, czy ktoś się włamał? Spotkaliście sie z czymś takim?

Hashi popraw tytuł tematu na konkretny.