Gg zablokowane

wydaje mi się że zablokowali mi gg bo mialem niezbyt przyjemny opis mam pytanko ile czasu to potrwa lub co zrobic aby je odblokowac

dzieki za pomoc

Jak Ci mogli zablokować gg?

Za opis? :shock:

Jakie są skutki tego “zablokowania”?

jak mogli zablokować ci gg przez opis?? spróbuj niedługo powinno działać…

to chyba nie jest zablokowanie tylko musza cos miec z serwerem gg bo u mnie od 20minut nie moge sie polaczyc… czy ktos ma podobny problem??

Nom jeszcze zalerzy jakich słów urzyłeś…

k***a-10 minut bana

zaj***niec -5 minut

a reszty nie pamiętam …

a tak na serio to poprostu kolejsa awaria serwerów gg :slight_smile:

http://monitor.wiadomosc.info/

ja też mam ten problem :frowning:

mi rowniez gg nie dziala. serwery, ot co ;]

O kurde ale użytkownicy gg stali się nie mili już 2 bany za brzydkie opisy w ciągu 10 minut ;D

serwery na pewno ponieważ ja mam dośc często opisy z przekleństwami i jakoś nigdy nie miałem bana

u mnie jzu jest gites :lol:

nie idzie sie połączyć a przed tym byłem podlączony poszłem po kawe wracam i nie dziala

Dudas w końcu ciebie dzisiaj złapali :smiley:

EDIT:

nie można odchodzić od kompa jak masz włączone gg

Mi tez gg nie chce się połaczyć… Na szczęscie jest Jabber :stuck_out_tongue:

no nareszcze odblokowali iha

no mnie też nie działa, a jak patrze od 3 dni na monitor serwerów, to tylko 1 jest zablokowany - nie wiecie może czy można się jakoś przenieśc na inny serwer, który działa??

GG przecież standardowo łączy się z serwerem, który “działa”. Ale jak jest zapchany, to nic na to nie poradzisz. Dzisiaj nie dało się połączyć kilka razy w ciągu dnia.

Jak to możliwe, skoro moja qmpela ma bez przerwy gg, i nawet przez te 3 dni ostatnie, a ja nawet na chwilę nie mogłem się połączyc?? czyzby miała priorytety w łączeniu się z serwerem?? Czy raczej o co innego tu chodzi??

Niektórzy korzystają z innych komunikatorów, które mogą się łączyć z siecią gg.

Takim programem jest np. tlen.

Albo AQQ :smiley:

Masz się czym chwalić :expressionless: :roll:

wiem że istnieją inne komunikatory, a ona (i nie tylko ona) ma GG, czyli GaduGadu, powszechny Gadulec, taki jak ja mam i się łączy normalnie z serwerem, mogą rozmawiac - u mnie nie da się połączyc.