Gg zablokowane

(Nurwag) #1

wydaje mi się że zablokowali mi gg bo mialem niezbyt przyjemny opis mam pytanko ile czasu to potrwa lub co zrobic aby je odblokowac

dzieki za pomoc

(Morgenowsky) #2

Jak Ci mogli zablokować gg?

Za opis? :shock:

Jakie są skutki tego "zablokowania"?

(Adrian) #3

jak mogli zablokować ci gg przez opis?? spróbuj niedługo powinno działać...

(Fiszek) #4

to chyba nie jest zablokowanie tylko musza cos miec z serwerem gg bo u mnie od 20minut nie moge sie polaczyc... czy ktos ma podobny problem??

(Gruberek) #5

Nom jeszcze zalerzy jakich słów urzyłeś....

k***a-10 minut bana

zaj***niec -5 minut

a reszty nie pamiętam ......

a tak na serio to poprostu kolejsa awaria serwerów gg :slight_smile:

http://monitor.wiadomosc.info/

(Suporttechniczny) #6

ja też mam ten problem :frowning:

(Niewypowiedziane19) #7

mi rowniez gg nie dziala. serwery, ot co ;]

(Gruberek) #8

O kurde ale użytkownicy gg stali się nie mili już 2 bany za brzydkie opisy w ciągu 10 minut ;D

(Dudas bad boy) #9

serwery na pewno ponieważ ja mam dośc często opisy z przekleństwami i jakoś nigdy nie miałem bana

(Fiszek) #10

u mnie jzu jest gites :lol:

(Nurwag) #11

nie idzie sie połączyć a przed tym byłem podlączony poszłem po kawe wracam i nie dziala

(Gruberek) #12

Dudas w końcu ciebie dzisiaj złapali :smiley:

EDIT:

nie można odchodzić od kompa jak masz włączone gg

(Akira3179082) #13

Mi tez gg nie chce się połaczyć... Na szczęscie jest Jabber :stuck_out_tongue:

(Nurwag) #14

no nareszcze odblokowali iha

(4dr14n) #15

no mnie też nie działa, a jak patrze od 3 dni na monitor serwerów, to tylko 1 jest zablokowany - nie wiecie może czy można się jakoś przenieśc na inny serwer, który działa??

(Spam) #16

GG przecież standardowo łączy się z serwerem, który "działa". Ale jak jest zapchany, to nic na to nie poradzisz. Dzisiaj nie dało się połączyć kilka razy w ciągu dnia.

(4dr14n) #17

Jak to możliwe, skoro moja qmpela ma bez przerwy gg, i nawet przez te 3 dni ostatnie, a ja nawet na chwilę nie mogłem się połączyc?? czyzby miała priorytety w łączeniu się z serwerem?? Czy raczej o co innego tu chodzi??

(Morgenowsky) #18

Niektórzy korzystają z innych komunikatorów, które mogą się łączyć z siecią gg.

Takim programem jest np. tlen.

(Sevrild) #19

Albo AQQ :smiley:

Masz się czym chwalić :expressionless: :roll:

(4dr14n) #20

wiem że istnieją inne komunikatory, a ona (i nie tylko ona) ma GG, czyli GaduGadu, powszechny Gadulec, taki jak ja mam i się łączy normalnie z serwerem, mogą rozmawiac - u mnie nie da się połączyc.