GG zajmuje 100% procka

spróbowałem z tymi progsami, i jest to samo co było, więc napisałem jezcze raz do supportu, ale myślę, że wy możecie spróbować, bo nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

Ja mam to samo… 100% procka jak włącze gg, a jak wyłącze to 7 %… :confused:

Miałem ten sam problem. Odinstalowałem gadu, oczywiście swoje archiwum sobie skopiowałem. Później otworzyłem regedit i wpisałem w “znajdź” gadu i zaznaczyłem: klucze, wartości, dane. Wszystko co mi znalazło wykasowałem DELETE. Później powtórzyłem to z 2 razy, żeby się upewnić iż wszystko zostało usunięte. Następnie ręcznie usunąłem foldery Gadu. W wyszukiwarce wpisałem Gadu i to co mi wyszukało usunąłem. Teraz wystarczyło pobrać najnowszą wersję gadu i zainstalować, skopiować archiwum i cieszyć się najpopularniejszym komunikatorem, co nie znaczy najlepszym. Jesteśmy przyzwyczajeni do gg, które jest gorsze od innych. Ja mam również tlen, ale przyzwyczajenie robi swoje. Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem tym postem choć jednej osobie

Stalker… każdy ma swoje preferencje. Ja nie jestem zwolennikiem GG ale jak było to napisane wcześniej - przyzwyczajenie robi swoje. Są lepsze komunikatory nie zaprzeczalne, ale tutaj chodzi o problem który ma sporo użytkowników…

wracając do tematu. faktycznie, może spróbujcie usunąć GG i przeskanować rejestr żeby usunąć wszelkie wpisy związane z tym komunikatorem. po tej operacji - choć na chwilę - zainstalujcie GG z serii 6.x i napiszcie czy problem także istnieje… jeśli będzie OK, znów deinstalacja, czyszczenie rejestru i instalacja 7.x

A ja mam super propozycję - jak nie masz nic ciekawego do napisania na temat do nie pisz w ogóle.

Zainstalowałam 6.1 - problem ustąpił.

Wracam do przekonania - nie ma to jak stara wersja gg. :wink:

Do tego można ustawić skórkę 3d i przypomina nam nową wersje :slight_smile:

ZA to ze procek osiaga 100% jest odpowiedzialny wirus. Mialem tak samo proces gg.exe 100%. Głowiłem się az 1 dzien jak to naprawic, w koncu cos mnie naszło na pełne skanowanie kompa! :mrgreen: ale wczesniej usunalem gg z dysku. Było tam pare wirusow ktore AcraVIR bez problemu skasowal. zainstalowałem gg 7.7 i chodzi normalnie. Jesli gg wer.7.7 dalej nie bedzie wam chodzic zainstalujcie wer.6.1 albo inny komunikator. Mi to pomogło!! Chodzi wer.7.7!!

P.s.Gadu gadu wersja 6.1 chodzi bez zarzutu nawet z wirusem

a ja mam podobny problem… z grą Mad Trucks… włąćzam gre i sie tnie u mnie na maxa normalnie w menadżerze pisze mi ze uzycie proca ma 96-100% a uzycie pamiecie tak 100 000 :expressionless: pomocy!

napisałem o tym, że to nie działa, i dostałem odp. że przekażą to do odpowiedniego działu

Aha czyli to jednak wirus, ja nie mam AcraVIR mam tylko darmowego avasta , który nic nie wykrył co mam teraz zrobić? Nie chce mieć jakiegoś wirusa, swoją drogą co za drań wypuścił go skoro większość użytkowników gg ma ten sam problem!!

No niewiem spróbuj ściagnąć z neta Kasperskiego albo AcraVIR. Na razie zainstaluj wer. 6.1

ja polecam wszystkim przezucenie się na tlena, jest on o kilka nieb lepszy, fakt ze trudno sie na początku przyzwyczaić ale jest super. miałem taki problem z gg ale restartowałem program i było ok… albo bylo że gg zajmuje 100%wydajności procka ale komp nie zwalniał więc się nie przejmowałem…

witam, ostatnio usuwalem ten problem u szwagra na komputerze, w moim przypadku pomoglo przeskanowanie komputera programem “spybot” bo odinastalowanie i instalowanie najnowszej wersji nic nie pomoglo, nie pomoglo rowniez czyszczenie rejestru z wpisow gadu-gadu.

polecam program free http://www.safer-networking.org/pl/index.html

Dziwny jest ten świat:) Problem sam ustąpił mam nadzieję, że nie powróci. Pozdro hej.

hehe, mi też :mrgreen: o już się zaczęło to samo… trafi mnie, ale poczekam, aż samo przejdzie…