GG zajmuje 100% procka

Hej. Mam problem jak włączę GG to przez chwile jest ok a później wszystko się tnie i w menadżerze urządzeń gg.exe zajmuje 100% użycia procesora. Przeinstalowałem już gg i nic nie pomogło więc proszę Was o pomoc archiwum tez mam wyczyszczone więc raczej nie to.

jaki komputer?

AMD Athlon XP 2500\ 2x 512 MB Ram Kingston i Geil\ dysk 80 GB\ ATI radeon 9600 Pro 128 MB

zainstaluj tą wersję

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1371&t=23

powinno pomóc

Albo spróbuj najnowszą wersję. GG tak czasami ma.

Hej u mnie też gg zajmuje od 96% do 100% procka.Zrobiło się tak dopiero dzisiaj nie wiem od czego może ktoś z Was wie?Proszę o pomoc!

mój kolega ma ten sam problem czyżby gg majakiś problem z serwerem (w ogóle takie coś jest możliwe??)

Dzięki za odpowiedzi zainstalowałem najnowszą wersję i nie pomogło, ale widze, że nie tylko ja mam taki problem :confused: mój kolega też ma tak samo i jeszcze Wy :slight_smile: wydaje się mi, że winnym może być baner reklam w gg! !!

Prawdopodobnie odpowiedzialny jest za to proces update.tmp , moja rada jest taka , zmień komunikator Gadu-Gadu na jakąś alternatywę , ja ze swojej strony polecam Ci komunikator Tlen.pl , posiada on wtyczkę sieciową(GG) , dzięki temu będziesz mógł bez problemu korzystać z sieci GG.

Lost World a co to jest za proces update.tmp? Od czego on jest odpowiedzialny? Dlaczego mi ta muli kompa?

Witam! moze warto do temtu podejsc z nieco innej strony, mianowicie od strony bezpieczenstwa. sprawdz jak wyglada zachowanie GG przy wylaczonych polaczeniach p2p. spotkalem sie z przypadkami “zlosliwego” dzialania niektorych programow wspomagajacych sie p2p otwieranymi przez komunikatory - na poczatek sprobuj wylaczyc te opcje jesli jest aktywna. ponadto warto sprawdzic czy ktos nie “zaopiekowal” sie Twoim komunikatorem podkladajac sniffera lub podobne oprogramowanie. firewall zazwyczaj nic nie wylapie niestety, ale poszukaj w google jak pozbywac sie tego typu rzeczy. Przychylam sie do opinii, ze moze warto zainstalowac alternatywne oprogramowanie - tlen lub stefan.

Witam. Od wczoraj mialem ten sam problem. GG zajmowalo blisko 100% procsera i wszystko sie przycinało. Kumpel poradził mi zrobić reinstalke, ale nic to nie dalo. Pomoglo dopiero wylaczenie w ustawieniach polaczen audio ( pozniej mozna je ponownie wlaczyc ). Nie daje 100% gwarancji ale mysle ze warto sprobowac. Pozdrawiam.

Jest to nic innego jak dziura w zabezpieczeniach.

witam mam ten sam problem, ale jeszcze większy problem w tym, że wcale na te ustawienia audio nie da się wejść, i po jakimś czasie gg mi się zamyka (kiedy próbuję włączyć te ustawienia)

macie zainstalowanego jakiegoś firewall’a? może program probuje przebić się do serwera i w ten sposób ponawia wciąż zapytania które są blokowane. ewentualnie sprobujcie odinstalować GG, wyczyścić rejestr ze wszystkich pozostałości, ręcznie usuńcie pliki pozostałe po GG. potem spróbujcie zainstalować jedną z wersji 7.x GG (polecałbym GG 6.x ale odkąd użytkownicy starszego GG zaczęli mieć problemy z połączeniem trzeba zadowolić się GG z serii 7.x)

ja akurat firewalla nie mam, ale jak to występuje u tylu ludzi, to może wydawca miałby coś konkretnego do powiedzenia w tej sprawie?

hmm… grzes6y53 - masz rację. warto zebrać opinie i skontaktować się z supportem GG. możliwe że jakieś ustawienia systemowe mogą gryźć się z GG. wcześniej pytaliście o problemy z serwerem GG. Prawdę mówiąc problemem z serwerami - GG posiada kilka serwerów na które można się podłączyć, aby przeprowadzić rozmowy. wiem, że do GG 6.x była odpowiednia wtyczka umożliwiająca wybór odpowiedniego serwera (bodaj 1 z 8 czy jakoś tak). Inna sprawa że niektóre są wyłączone… nie wiem czy problem tkwi tutaj, ale skoro pytaliście - odpowiadam.

Miałem to pewien czas, ale problem sam ustąpił , nie wiem o co z tym biegało :blink:

ja już sie skontaktowałem, i dostałem taką odp.:

Drogi użytkowniku!

Zainstaluj/zaktualizuj dodatkowe aplikacje dla przeglądarek internetowych:

  • FLASH PLAYER

http://www.macromedia.com/shockwave/dow … kwaveFlash

  • SHOCKWAVE PLAYER

http://sdc.shockwave.com/shockwave/down … wnload.cgi?

Możliwe, że rozwiąże to problem.

Pozdrawiam

Grzegorz Rosłaniec

Support 24h Gadu-Gadu

mailto:tech@gadu-gadu.pl

nie wiem czy to działa, jeszcze nie próbowałem

Eeee…A co to ma do gg ?

GG na wstępie wyświetla reklamy, podobnie jest w oknie głównym i w oknie rozmów jak zapewne wiecie. może właśnie tak to się ma do samego komunikatora. Generalnie bardzo zaskoczyła mnie odpowiedź supportu Gadu-Gadu, oczywiście na minus. Dopóki nikt z Was nie przetestuje tego stoimy w miejscu, chyba, że ktoś ma inny złoty środek. pozdrawiam