Gg

czy moze mi tu ktos wyjasnic dlaczego nie docieraja wiadomosci przeslane przez GG do uzytkownikow jesli sa niedostepni :frowning:

[quote name=serwis gadu-gadu (http://www.gadu-gadu.pl)]Status użytkownika

Mając swój własny numer Gadu-Gadu, możesz odbierać komunikaty przesyłane do ciebie przez innych użytkowników. Można wysyłać wiadomości tylko do tych użytkowników, którzy w danej chwili są dostępni. Abyś sam stał się dostępny dla innych użytkowników, naciśnij przycisk w lewym/dolnym rogu okna Gadu-Gadu, i wybierz status pod jakim chcesz aby widzieli Cię inni użytkownicy.

to wina serwerów

dziwne ja bez problemu wysyłam wiadomowsi do uzytkownikow niedosytepnych, a onmi je bez problemu odbieraja.

Może są niewidoczni a nie niedostępni :roll:

U mnie wszystko działa. Jak właczam kompa to przychodzą wiadomości na gg wysłane w czasie jak mnie nie było. Wiec nie jest to wyłączone. To jest jak już wina serwerów, ale nie stała. :smiley:

nie, sa niedosteni, raczej wiem, kto sie kryje pod niewdocznym :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Z gadu-gadu sa ciągle problemy… (zarówno z komunikatorem jak i serwerem…)

Sam komunikator choć dosyć anachroniczny, mimo wszystko ciągle bardzo popularny.

Ja zawsze. :lol:

Ja mam tak,że z jednego numeru dochodzą podczas mojej nieobecności,a z innego nie :?