Gg

(system) #1

czy moze mi tu ktos wyjasnic dlaczego nie docieraja wiadomosci przeslane przez GG do uzytkownikow jesli sa niedostepni :frowning:

(adpawl) #2

[quote name=serwis gadu-gadu (http://www.gadu-gadu.pl)]Status u偶ytkownika

Maj膮c sw贸j w艂asny numer Gadu-Gadu, mo偶esz odbiera膰 komunikaty przesy艂ane do ciebie przez innych u偶ytkownik贸w. Mo偶na wysy艂a膰 wiadomo艣ci tylko do tych u偶ytkownik贸w, kt贸rzy w danej chwili s膮 dost臋pni. Aby艣 sam sta艂 si臋 dost臋pny dla innych u偶ytkownik贸w, naci艣nij przycisk w lewym/dolnym rogu okna Gadu-Gadu, i wybierz status pod jakim chcesz aby widzieli Ci臋 inni u偶ytkownicy.

(in偶. Piniol) #3

to wina serwer贸w

(system) #4

dziwne ja bez problemu wysy艂am wiadomowsi do uzytkownikow niedosytepnych, a onmi je bez problemu odbieraja.

(Minio Dp) #5

Mo偶e s膮 niewidoczni a nie niedost臋pni :roll:

(lazikar) #6

U mnie wszystko dzia艂a. Jak w艂aczam kompa to przychodz膮 wiadomo艣ci na gg wys艂ane w czasie jak mnie nie by艂o. Wiec nie jest to wy艂膮czone. To jest jak ju偶 wina serwer贸w, ale nie sta艂a. :smiley:

(system) #7

nie, sa niedosteni, raczej wiem, kto sie kryje pod niewdocznym :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(adpawl) #8

Z gadu-gadu sa ci膮gle problemy... (zar贸wno z komunikatorem jak i serwerem...)

Sam komunikator cho膰 dosy膰 anachroniczny, mimo wszystko ci膮gle bardzo popularny.

(lazikar) #9

Ja zawsze. :lol:

(Damian) #10

Ja mam tak,偶e z jednego numeru dochodz膮 podczas mojej nieobecno艣ci,a z innego nie :?