Gg

(Marekpratnicki) #1

dzis zrobilem formata! !!

zainstalowalem gg. wpisalem swoj numer i haslo !!

(lazikar) #2

A firewalla masz. On blokuje mu pewno dostęp.

PS: zainstaluj Sp2. Polecam. ;]

(Marekpratnicki) #3

nie mam zadnego firewalla! !!

(Chees) #4

Jak logujesz sie do gg to sprawdz czy wszytskie serwery gg są czynne. Monitor serwerów GG

(Marekpratnicki) #5

HUB » appmsg.gadu-gadu.pl DZIAŁA

217.17.41.85 DZIAŁA

217.17.41.88 DZIAŁA

217.17.41.89 OFFLINE

217.17.41.92 DZIAŁA

217.17.41.93 DZIAŁA

(lazikar) #6

Jeżeli nie masz firewalla to proponuje odinstalować GG i po przeczyszczeniu rejestru zainstalować ponownie. Jaką wersje instalujesz??

(Marekpratnicki) #7

juz go odinstalowlem i zinstkowalem (najnowasz wer. i naj strsze mam 6 rodzaji gg) i nic !!

(123448) #8

a masz również na kompie plik w którym sa hasła dostępu do gg (plik config.dat) jeżeli tam nie będzie pliku config.dat (nie wiem jaka masz scieżke do gadu gadu) to odczytaj sobie hasło z http://www.gg.wha.la może ktoś ci hasło zmienił i dlatego nie możesz się połaczyć no chyba że to chodzi o coś innego ;/

(Marekpratnicki) #9

haslo napewno nikt mi nie zminil poniawz jak che nowy muer stwozyc to tez tak mam

(lazikar) #10

Jak masz sześć wersji???? Nie mówisz że na raz zainstalowane w innych folderach. :smiley:

(Musg) #11

mialem kiedys podobny problem.Mozesz sprobowac zainstalowac sobie komunikator AQQ i tam przy instalacji dostaniesz pytanie czy masz nr gg.Potwierdzisz wpiszesz login i hasło i moze bedziesz mogł łaczyc sie wtedy z gg poprzez AQQ.Mozna sprobowac :slight_smile:

(Marekpratnicki) #12

teraz ma zainstalowana wer. 6.1 [build 157]

no co ty zainsatlowalem najnowasz wersjie nie dzialo usunelem ja zainslowlem starasza tez nie dzial wiec jeszcze starasz i nic!! wiec znow zainstalowelm nowsza

(123448) #13

w sp1 trzeba zrobić up-date windowsa wiec zainstaluj sobie sp2 (wydaje mi się że tam nie potrzeba poprawki)

(Marekpratnicki) #14

dziwne zainstlowalem AQQ moje gg teraz dziala!!

ale wole normlane gg bo to jest mojej mamy kompyter i ona nie bedzie sie znala na tym AQQ! !!

wiec czym moze to byc spowodowane ze normalne gg mi nie dziala

(lazikar) #15

Nie takie dziwne. Blokuje ci go firrewall. Masz swojego lub zapora windowsa. :?

(123448) #16

no wiesz... ale z tym gg to tak super nie jest (gorsze wypadki użytkowania z gg występowały :evil: ) , może na wp kontakt sie przeniesiesz ?

(Xiao19) #17

heheh dobre Akuku sobie lepiej radzi z serwerwm gg - dzialaniem

niz sam komunikator gg

tragiczne

:smiley: :smiley:

(lazikar) #18

Ale żeś bzdeta teraz walneła nie ma co. Brawo. :hahaha:

(Xiao19) #19

lazikar niekumasz to napisz do przyjaciolki ,a moze przyjaciela

swoje wypowiedzi zachowaj dla siebie

na PW prosze

pozdro

:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

(Marekpratnicki) #20

ej wy tu sie klucicie!! a mi gg nie dzila! !!