Gg

dzis zrobilem formata! !!

zainstalowalem gg. wpisalem swoj numer i haslo !!

A firewalla masz. On blokuje mu pewno dostęp.

PS: zainstaluj Sp2. Polecam. ;]

nie mam zadnego firewalla! !!

Jak logujesz sie do gg to sprawdz czy wszytskie serwery gg są czynne. Monitor serwerów GG

HUB » appmsg.gadu-gadu.pl DZIAŁA

217.17.41.85 DZIAŁA

217.17.41.88 DZIAŁA

217.17.41.89 OFFLINE

217.17.41.92 DZIAŁA

217.17.41.93 DZIAŁA

Jeżeli nie masz firewalla to proponuje odinstalować GG i po przeczyszczeniu rejestru zainstalować ponownie. Jaką wersje instalujesz??

juz go odinstalowlem i zinstkowalem (najnowasz wer. i naj strsze mam 6 rodzaji gg) i nic !!

a masz również na kompie plik w którym sa hasła dostępu do gg (plik config.dat) jeżeli tam nie będzie pliku config.dat (nie wiem jaka masz scieżke do gadu gadu) to odczytaj sobie hasło z http://www.gg.wha.la może ktoś ci hasło zmienił i dlatego nie możesz się połaczyć no chyba że to chodzi o coś innego ;/

haslo napewno nikt mi nie zminil poniawz jak che nowy muer stwozyc to tez tak mam

Jak masz sześć wersji??? Nie mówisz że na raz zainstalowane w innych folderach. :smiley:

mialem kiedys podobny problem.Mozesz sprobowac zainstalowac sobie komunikator AQQ i tam przy instalacji dostaniesz pytanie czy masz nr gg.Potwierdzisz wpiszesz login i hasło i moze bedziesz mogł łaczyc sie wtedy z gg poprzez AQQ.Mozna sprobowac :slight_smile:

teraz ma zainstalowana wer. 6.1 [build 157]

no co ty zainsatlowalem najnowasz wersjie nie dzialo usunelem ja zainslowlem starasza tez nie dzial wiec jeszcze starasz i nic!! wiec znow zainstalowelm nowsza

w sp1 trzeba zrobić up-date windowsa wiec zainstaluj sobie sp2 (wydaje mi się że tam nie potrzeba poprawki)

dziwne zainstlowalem AQQ moje gg teraz dziala!!

ale wole normlane gg bo to jest mojej mamy kompyter i ona nie bedzie sie znala na tym AQQ! !!

wiec czym moze to byc spowodowane ze normalne gg mi nie dziala

Nie takie dziwne. Blokuje ci go firrewall. Masz swojego lub zapora windowsa. :?

no wiesz… ale z tym gg to tak super nie jest (gorsze wypadki użytkowania z gg występowały :evil: ) , może na wp kontakt sie przeniesiesz ?

heheh dobre Akuku sobie lepiej radzi z serwerwm gg - dzialaniem

niz sam komunikator gg

tragiczne

:smiley: :smiley:

Ale żeś bzdeta teraz walneła nie ma co. Brawo. :hahaha:

lazikar niekumasz to napisz do przyjaciolki ,a moze przyjaciela

swoje wypowiedzi zachowaj dla siebie

na PW prosze

pozdro

:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

ej wy tu sie klucicie!! a mi gg nie dzila! !!