Gg

Ja chciałbym sie dowiedzieć jaka wersja GG jest najlepsza bo ponieważ obecna od czasu do czasu poprostu sama mi sie wyłacza i pisze ze CYTUJE"Wystąpił bład z aplikacją gg.exe program zostanie wyłaczony" I dlatego postanowiłem zapytać sie was jaki według was jest najlepsza wersja GG bo moja wersja GG to 7.1(bulid 6) Ja słyszałem ze fajne jest POWER GGale nie wiem skąd to pobrać prosze was o pomoc i linki do pobrania gg oczywiście najlepszego ok ! THX z góry :stuck_out_tongue:

:lol:

A może beta Gadu-gadu 7.5 z radiem

Tam poprawiono ten problem, który u Ciebie występuje.

Powergg możesz pobrać np. Tutaj ;]

przesiądź sie na jakis komunikator z obslugą jabbera(rulezz protokół) np. Konnekt oczywiscie gg tez bedziesz mial

Oczywiście nie wszystko będzie sie tyczyć Ciebie ale co się dotyczy to wykonaj :wink:

Power gg działa tylko do wersji 6.1 i ciut starszych z tego co pamiętam.

Do wersji 7.1 polecam power project gg

Wersj 7.5 jest potencjalnie niestabilną wersją i moze się sypać.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

przejdz na tlen.pl wersia 5.50 bardzo stabilna.a jak tlen ci niepasuje to wejdz na http://www.komunikatory.org

6.1.158 ta jest najbardziej stabilna ale osobiscie uzywam najnowszej i nie mam z nia problemow

pozdrawiam

Można polemizować.

Szczególnie gdy instalujemy ją na windowsie xp bez sp2 i poprawek.

Co chwile błedy i nie da się uruchomić gg.

Czasem pomaga tryb zgodności ale nie zawsze :wink:

moze i masz racje :slight_smile: ale tak twierdza tworcy gg :wink: [chociaz ciezko im zaufac;)] mi jeszcze zadna wersja nie sprawila problmow wiec ‘jade’ na najwnoszych :slight_smile:

pozdrawiam

da się coś z tym zrobić może?? u mnei też pojawia sie coś takiego po uruchomieniu GG : “wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta”. i zamyka cale gg. odinstalowałam i zaistalowałam od nowa wszyściutko i nic się nei zmieniło… co mam z tym zrobić?

Albo instalacja nowej wersji 7.1 albo / i:

pobranie wszystkich łatek do windowsa (najlepiej wraz z SP2) oraz ustawienie trybu zgodności z systemem np. 98 lub 2000

instalacja jakiegoś alternatywnego komunikatora z obsługą sieci GG (osobiście pod Windowsa Konekta polecam)

ale ja mam wersję 7.1. . zrobiłam juz chyba wszytsko…odinstalwoałam, wyczysciłam rejestr, zaktualizowałam, raczej wirusów nie mam, przeskanowałam wszytsko chyba co sie dało… i po zainstalowaniu od nowa znowu to samo… zamyka mi gg!

a jak jest z tym alternatywnym komunikatorem… w nim bedzie mi działało gg? czy jest to coś zupełnie innego?? i jaki najlepiej?

Komunikator jest inny… Ale sieć GG chodzi bez problemów między innymi w tlenie, AQQ, Konnekcie… Ja osobiście polecam AQQ, sam z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony. Instalujesz AQQ rejstrujesz się w sieci… Następnie w ustawieniach AQQ wpisujesz swój numer z GG i hasło i to tyle… Więcej poczytaj sobie np. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … omunikator

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 13:34

Komunikatory - lista

Jak pobrać wersję 7.5?

Możesz ją pobrać np. z tej strony ;], ale to jest wersja testowa.