GGPlus stoi na "uruchamianie: 100%"


(Czajo) #1

Witam! Ostatnio dostałem k310i z pękniętym wyświetlaczem, który zamieniłem z tym od k510i. Teraz ładnie śmiga na sofcie R4HA014 od w200i, ale postanowiłem zainstalować GGplus, pobrałem ze strony wap plusa wersję 1.3.9 i owszem się uruchamia, ale staje na napisie "uruchamianie 100%". Konfigurację WAP GPRS kilkakrotnie ściągałem ze strony plusa i ustawiałem, jednak nic to nie daje. Może jakieś rady? Prosze o szybką pomoc, bo zależy mi na tym gg :wink:


(Danielm86) #2

Ustaw profil Internet. Poza tym musisz aktywować usługę gg, która jest płatna. Polecam darmowy MobiDesk, który posiada klienta gg


(Cedar) #3

Możesz podać więcej szczegółów? Jaka "usługa GG" jest płatna? W GGPlus masz ryczałt za 1,50 zł tygodniowo (pierwszy tydzień za darmo) - niezależnie od ilości sesji ich długości oraz transferu na GG. Dla GGPlus ustawiasz profil WAP a nie INTERNET jak to Ty twierdzisz.

Tu masz szczegóły: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... gadu_gadu/

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... G_Plus.pdf

W Erze też jest podobna oferta i chyba tylko w tych dwóch sieciach. Przy innych komunikatorach musisz płacić za transfer/sesje lub używasz pakietu internetowego wykupionego wcześniej.


(Czajo) #4

no właśnie o to chodzi, wiem co z czym, ustawione mam wszystko na wap i tak staje na uruchamianie 100%

i nie wiem co z tym zrobić.... pomożecie?


(Cedar) #5

czy Twój telefon jest na liście obsługujących ten program? Miałem na samym początku podobnie - pierwsze uruchomienie - 8% i stop. Po 2 - 3 dniach ponownie załączyłem i "samo poszło". Czy masz wystarczającą ilość wolnej pamięci w telefonie?

Jak widzę na forach ,to zatrzymywanie się przy 8% jest często spotykane przy pierwszym odpaleniu, nawet na forum DP niedawno o tym było (widziałem taki wątek) - chociaż u Ciebie jest już 100%...


(Danielm86) #6

cedar , po co płacić jak to zwiesz ryczałt skoro możesz korzystać za tą kasę z gg dzięki MobiDesk i surfować po necie np. Za 5 zeta wykupując pakiet INTERNET. :wink:


(igrek) #7

konfiguracja internet gprs i śmiga