GGPlus w samsung corby - pomocy :(

Witam

Mam problem. Zainstalowałam ggplus w telefonie (konfigurację telefonu mam ze strony plusa, oczywiscie odpowiednia do mojego modelu tel).

Gg odpaliło się wpisałam swój numer hasło itd, ładuje mi do 55% i wyskakuje że “złe hasło”.

Hasło jest wpisywane prawidłowo (w między czasie sprawdzałam na laptopie i wszystko ok, gg odpala się bez problemu na tym samym haśle które wpisuję w telefonie).

dla sprawdzenia samego gg na tel wybrałam opcję stworzenia nowego numeru i wszystko było ok, załadowało sie i odpaliło.

wiec problem jest taki, że gg chodziło ale tylko ten numer który stworzyłam bezpośrednio na komórce, a istniejący już numer nie odpala się - za każdym razem twierdzi, że złe hasło.

Prosze pomóżcie, bardzo mi na tym zależy :frowning:

Bo o TO właśnie chodzi! !!

a mnie jakoś chodziło z numerem z kompa

Tiaaaa,a może pisanie z kontem Ci chodziło…? Bo o ile pamiętam-bawiłem się tym tylko chwilę,w momencie aktywacji usługi,nie było opcji"importujparametry konta z gg" ,tylko zakładałem fizycznie nowe konto.Nowy nr,nowe hasło,ustawienia usługi.itp

mi na iPhone, avilii, cookie i omnii działało GG z numerem z kompa

Wiec nie wciskaj nam że trzeba zakładać nowy numer

Do autorki:

Cierpliwości, weź to na spokojnie a na pewno się uda

Pamiętaj tez, ze hasło do profilu (przy włączaniu gg) nie równa się haśle które trzeba podać do tel (taka subtelna uwaga, bo raz się na tym przejechałem)

Gadu-gadu w telefonie jest płatne. Darmowy jest mobiDesk. Pójdzie ze starym numerem.