Ghost explorer boom

hejka

potrzebuje pomocy, jestem laikiem w tych sprawach, padł mi komp w pracy, moge przywrocic system, na D mam obraz, jak go klikne otwiera sie w ghost explorer, zupelnie nie wiem co dalej i czy sensownie sie poruszam??

prosze o pomoc

pozdrawiam

Wg mnie wystarczy posuwać się dalej -> dalej -> dalej aż do końca. :wink:

gdyby to dalej było :wink: ale nie ma dalej jedyna opcja możliwa to “rozpakuj” ale co i gdzie???

To jest raczej zautomatyzowany proces, wiec wystarczy wskazać partycję systekmową i heja. :wink:

“Ghost Explorer” służy tylko do przeglądania zawartości obrazów dysków utworzonych programem “Norton Ghost”. Służy też do wypakowywania wybranych plików. Do kompletnego przywrócenia stanu dysku/partycji, musisz posiadać program “Norton Ghost” w skrócie zwany “Ghost”.

raczej nie

powiem tak, uruchomilam go w trybie awaryjnym, weszlam na D i tam jest obraz, klikam na ikonke i otwiera mi sie wlasnie w tym programie, ale kolega mowi ze bez plytki nie rusze tego

nie mam płytki:( mozna to ściągnać gdzies???

Na partycji D masz obraz, i musisz uruchomic program klawiszem w czasie ładowania Windowsa by uruchomić recovery. :wink:

bajbus72 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.