Ghost Recon Advanced Warfighter

Witam wszystkich,

mam problem z grą Ghost Recon Advanced Warfighter a dokładnie z plikami SAVE. Mianowicie podczas przechodzenia z misji 6 Ready For Bear do 7 Quaterback komp mi się zwiesza i stoi na ekranie Loading… Po wyłączeniu gry (ALT+CTRL+DEL - bo inaczej się nie da) i wyłączeniu procesu i ponownym odpaleniu gry zaczynają się “jaja” Tworzy się nowy Check Point o nazwie i powstaje plik o nazwie savegame_49.dsl .Niby wszystko ok gdyż końcowy Check Point 6stej misji Ready For Bear nosi nazwe savegame_48.dsl. Ale co najfajniejsze odpalając grę z 7go Check Pointa czyli savegame_49.dsl który powinien przenieść mnie na początek misji 7ej czyli Quaterback przenosi mnie na początek 2giej misji Coup d’etat. Nawet w menu gry wyboru misji zaraz po ostatnim save z 6 misji Ready For Bear zamiast być 7 misja Quaterback jest misja 2ga Coup d’etat. Już kasowałem te nowo powstałe pliki i zaczynałem misję od poczatku ale nic nie pomaga. Nie wiem co robić. Jeśli był by ktoś uprzejmy i miał Save z gry to prosił bym o podesłanie mi pliku savegame_49.dsl - może jak go wgram to gra zaskoczy i dalej pociągnę grę.Mój e-mail to pawel.kozik@yahoo.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam