Gierka nie działa...(Nie można odnaleźć określone modułu)

Witam,

Po zainstalowaniu gry (Air Conflicts) wyskoczył błąd, że brakuje jednego z pilku .dll, sciągłem ten plik i wkleiłem do folderu, potem otworzyłem gry i wyskoczył taki błąd - System Error &H8007007E (-2147024770). Nie można odnaleźć określone modułu.

O co chodzi?

piratom STOP :> :o 8)

spróbuj zarejestrować ten plik poleceniem (wpisanym w okienku Wiersza poleceń):

regsvr "X:\Ścieżka_do_pliku\jego_nazwa.dll"

X - literka dysku, podstaw odpowiednią

Wiesz poleceń? Czyli co? :slight_smile:

edit: To jest oryginalna gra! !!

Ta dzisiejsza młodzież… :smiley:

Start -> Uruchom -> cmd.exe

Sir Wader mam ten sam problem i od wczoraj się męczę, podobnie jak Ty wkleiłem bibliotekę FM20.dll tylko do systemu i systemu 32 i zastosowałem registryboosteraff do naprawy rejestru. Po tym wszystkim owszem gra się ładuje ale do momentu zapisania ustatwień. Po zapisaniu niestety nic się nie dzieje. Na razie ściągam najnowsze sterowniki i vbrun60sp5 / poprawki do VB / i zobaczę co się będzie działo. Ta biblioteka podobno jest składnikiem Office, którego nie mam / używam Oppen office /, a Ty masz Office Microsoftu? Gdybyś na coś wpadł daj znać. Acha grę mam z 1/2007 CD Maniaka czyli piractwo nie wchodzi w grę

wpisałem i - beztytuuxo8.jpg

marek624

Nie mam Office

Nic dziwnego, że nie jest rozpoznawalna. Nie ma takiego pliku :). Przez nieuwagę zjadły mi się dwa ostanie znaki jego nazwy, przepraszam.

Poprawna wersja powinna wyglądać tak:

regsvr32 "X:\Ścieżka_do_pliku\jego_nazwa.dll"

przy wpisaniu tego powiodło się, ale dalej jest ten sam błąd

ja rozwiązałem to w ten sposób:

  1. Bibliotekę FM20.dll wkleiłem w system i system 32.

  2. Ściągnąłem i zainstalowałem “vbrun60sp5” /bo nie mam offica Microsoftowego /

  3. Zainstalowałem “directdec2006redist”

i gra odpaliła, radziłbym Ci zacząć od directa.

napiszcie co mam robić bo jak tą całą bibliotekę wkleiłem to zaś system error . w wierszu poleceń to to zrobiłem to się powiodło ale i tak to nic nie zmieniło :frowning: dalej nie można odnaleźć określonego modułu

zainstaluj office, to generalnie rozwiązuje problem bo w office są wszystkie składniki do poprawnego działania gry, a konkretnie chodzi o vbrun, sprawdzone na office 2003, na 2007 nie wiem, nie testowałem