Gierki zapomniane lub nieznane

Jakie według was są gry ktore są dosc fajne a nikt w nie nie gra.Ja znam np.taką grę jak Echelon…Piszcie :-o :-o :-o

Stary…Sporo błędów zrobiłeś…Ale już nie będę wypominał :stuck_out_tongue: Niezapomniane Counter-Strike … Need For Speed I … Jest pare klasyków :smiley: A totalne dna : Half Life 2 ; Doom 3 i jest wiele badziewi :stuck_out_tongue:

O nieznanych raczej nie możemy się wypowiedzieć, ponieważ ich nie znamy 8)

A o zapomnianych :?:

Jeśli mi się przypomni to powiem.

Aaaa…ale wtedy już nie będzie zapomniana.

Źle zadane pytanie (w twoim wypadku nawet nie pokusiłeś się o jego użycie) - powodem wielu nieporozumień :wink:

Myślę, że Daro7 chodziło o nieznane czyli raczej mało znane. Jest wiele takich gierek w które czasami gram, a gdy się pytam kogoś czy zna to mówi, że nie.

Ja pogrywam w starocie typu: Theme Hospital, Neverhood, Settlers II itp.

Założę się, że dużo osób nie zna Neverhooda. :stuck_out_tongue_winking_eye: Albo słabo go kojarzy.

Co do gierek które kiedyś grałem. Było to z 5 lat temu. Zapomniałem tytuł i teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć. Może ktoś z was ją zna.

Gierka miała interfejs z rzutu izometrycznego. Pseudo 3d. Plansza była podzielona na 8x8 (lub 6x6) pól. Była to strategia turowa, kosmiczna. Miało się kolonizator (statek do zasiedlania). Na planecie można było budować Universytet, Fabryki, Działa Laserowe, Wyrzutnie rakiet itp. Jeżeli ktoś z was zna tytuł to proszę o podanie. Z góry dzięki i pozdrawiam.

NeverHooda przeszłem z solucją. Fajna przygodówka, a do tego śmieszna. Dziwi mnie, że twórcom tyle chciało się bawić z tą plastelina… :smiley:

P.S Może chodzi Ci o GeneWars?