Gify w gg niemogę wysłać.a tu walentynki za pasem

Dostaje przez gg zdjęcia bądz obrazki a ja niemogę wysyłąć.Gdy klikam w okienko obok emotikonek "wyślij obrazek"to nic się nie pokazuje, :frowning: .Korzystam z Mozilli,bo IE niemogę uruchomić.Może do tych obrazków w gg musi być IE?

GG korzysta nieco z IE, nie umiałoby z innej przeglądarki korzystać - daltego też nie ma GG dla innych systemów.

W ustawieniach tej bzdury zwiększ limit rozmiaru obrazka, coś takiego.

I przetestuj rzeć jasna.

NO to mam kolejny problem.Nie mogę zainstalować IE pobranego z tutejszego fortalu,bo pod koniec instalacji pojawia się ramka bym sobie sprawdziła połączenie z netem,albo spróbowała później i tak już z 7 razy próbowałąm. :cry: Założyć nowy temat czy tu ktoś mi pomoże?

ja tez mam taki problem… teraz przynajmniej wiem dlaczego tak sie stalo… a nowszego IE niz zintegrowany z windą nie instalowalem… bo po co… skoro i tak nei uzywam… ale widac ze jednak trzeba :frowning: a moze napiszecie jaka minimalna wersja jest potrzebna?? bo po co instalowac 6 (takiej uzywalem jak jeszczen ie odkrylem opery) jak moze mi wystarczyc np. 5.5 :slight_smile: moze i trosku starsza mniej mi namiesza :stuck_out_tongue: