GIGABYTE GA-965GM-S2 - iG965 i Core 2 Duo E4300

Witam…Mam pytanie,otóż jak będzie ta płyta wspólpracować z tym procesorem(co w temacie)?? Chodzi mi przede wszystkim o podkręcalność…słyszałem ze na chipsecie tym 965 można nieżle wycisnac z E4300.Chodzi mi też o tą zintegrowaną grafikę,jak ona sobie poradzi z niektórymi grami ?? Oczywiscie na dniach kupię tez karte graficzna ,ale jestem ciekaw jak ta zintegrowana karta bedzie dzialac.Dziekuje za odpowiedzi :slight_smile:

Gigabyte ta seria się do o/c nei nadaje.

Na P965, nie G, a płyta do oc nie jest najlepsza 3 fazy (intel zaleca przynajmniej 4), oznaczenie s2 czyli płyta dla pani w okienku, nie do o/c.

Intele do gierek się nie nadają część gier nie pójdzie, na zint Nvidiach czy ATi da się sie jeszcze grać, na 6100 w CoD2 i Swat 4 gram bez problemu nawet detale można wyższe ustawić.

a jaka polecicie plyte glowną ?? Zeby dobrze mozna bylo podkrecic C2D E4300 i moze zeby miala zintegrowana grafike(tak na początek) :slight_smile: Najlepiej do max.350zł :slight_smile:

A dlaczego chcesz na siłę pchać się w C2D?

Weź bierz coś na AM2

Nie nie :slight_smile: Juz nie chce sobie mieszać,postanowiłem C2D,szukam po prostu teraz dobrej płyty.Zalezy mi na podkręceniu E4300 bo slyszalem ze mozna nawet do 2,7 bez problemu.I teraz tylko nie wiem jaka plyta glowna mi na to pozwoli …

Za ~400 zł masz dobrą:

ABIT IP35-E, FOXCONNP35A

Ja bym brał za tą kase DFI na nf4 i Athlona 4000+ Brisbane + 2gb ramu i jakąś grafe nie chciałbym C2D i np. ECS-a to bezsensu

a o tej co myslicie GIGABYTE GA-965G-DS3 - iG965 ??

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 19:03

Ja sam mam Athlona teraz 3800+ więc chciałem dlatego teraz C2D.

Nie ciekawa ta płyta porządna pod C2D płyta została podana Foxconn P35A albo Abit IP35-E ale jeśli weźmiesz jakiegoś asrocka czy gigabyte to będziesz cierpiał a tak po za tym to ja ze swojego athlona jestem zadowolony

JacoBabyBoy odezwij sie na gg

już ostatnie pytanie :slight_smile: jeszcze myśle o tej płycie ASUS P5B-V - i965 ??

czytałem że P5B są najlepsze dla E4300,czytałem komentarze itp.I interesuje mnie wasze zdanie…i czy bedzie mozna jakos podkrecic na tej plycie .

Dobry kawał. Z takim funduszem wepchnąłeś sie w CD2- żałuj i kupuj marne płyty.

Ja mam MSI P6N SLI-FI i mój E4300 wyciąga bez problemu 3GHz na BOXowym chłodzeniu 8)

Ta płyta z asrockiem nie ma szans w oc i w ogóle

P5B jest bardzo dobrą płytą więc czemu mówisz że się nie nadaje…?

Ale nie najlepsza, o to mi chodzi.

Niektórym bardziej pasuje niż płyty pod P35

FSB na poziomie ip35/foxconna

Przecież na tej płycie ile WR było ustanowionych