Gigabyte GA-M55S-S3 opinie

Witam co powiecie o płycie Gigabyte GA-M55S-S3 w niektórych testach wypada nieco gorzej a w niektórych super wydaje mi się że płyta jest dobra znajomy ma i wszystko dobrze chodzi tylko mówi że do o/c się nie nadaje chce teraz was posłuchać :wink:

Siemka

Niedawno zakupiłem kompa z tą płyte, jestem z niej bardzo zadowolony, czytałem sporo przy wyborze kompa o plytach głownych i wydaje mi sie ze b. dobra :]

>Polecam>

pzdr.

Dzięki kolego za odpowiedź czekam na więcej odpowiedzi :wink:

Może i dobra ale do oc to rzeczywiście się nie nadaje zupełnie.

Ale mi i tak na o/c nie zależy tylko czy płyta jest dobra stabilna tip. czekam na więcej odpowiedzi :wink:

Mam tą płytę i jest bardzo stabilna. Nie mam zastrzeżeń.

Używam tą płyte kilka dni i oprócz tego że się grzeje radiator na chipsecie nie znalazłem większych wad.

To do niczego się nie nadaje, jak płyta nie pozwala na o/c to według mnie producent wiedział że robi dziadostwo na problemowym nF550.

Jednymi z lepszych testów są testy na egieldzie

Przyznajemy 2/10.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-9

Abit KN9 7/10 a to już wysoko.

Ta jasne a takie testy to sobie daruj ja czytałem inne i wypada dobrze

Co :?: przecież u kumpla widzaiłem płyte jest super tylko jeszcze was pytam a to że nie nadaje się do o/c to nie oznacza żę się do niczego nie nadaje !

Daruj sobie takie teksty, co prawdę piszę (a raczej kopiuję), u kumpla zawsze będzie wypadać dobrze, mało kto będzie się przyznawał że wpakował parę stów w szmelc. Inne testy gdzie podaj linki do tych dobrych testów.

Zależy dla kogo, osobiście wolę kupić coś co pozwala na o/c bo wiem że producent nie spaprał np sekcji zasilania proca.

Płyta nie warta swojej ceny.

Proszę bardzo http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=3 … r_numer=15

cytat:

W wydajności nF4 nie różni się od 5xx.

I producent nie ma czym się chwalić, oszczędności, zastosował tani często problemowy 550. Za 230 zł można mieć dużo lepszą KN9.

******, na tym forum napadają jak odradza się feela.

kolejna oszczędność, małe radiatory

inna płyta od Gigabyte rozsypuje się od temp :E

http://www.egielda.com.pl/forum/index.p … topic=8126

Wygląda to na to że płyta jest kiepska, ale niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć.

Nie rozumiem możesz rozwinąć tą myśl tak jak już napisałem dużo ludzi zachwala tą płyte i myśle że jest ok

Pewnie że płyta jest dobra to że nie nadaje się do o/c to nie znaczy że jest do kitu. Sam ją posiadam i wszysko stabilnie działa nie prawda że chipset się grzeje bo się nie grzeje płyta ok. Poza tym Tobi miałeś kiedyś tą płyte jeżeli nie to się nie oddzywaj za przeproszeniem :x i nie czytaj tych testów bo niekiedy takie głupoty tam piszą że głowa boli :slight_smile:

Tradycja, mam dobre :?

Czym mierzone, moja płyta grzeje się na nb, everest pokazuje 28/9 st, a w rzeczywistości ma z ~50.

Nie będę kupował płyty żeby się upewnić że jest słaba, jak masz wyślij ją na tydzień, zrobię test, ale może nie przeżyć, nie zawodna vista w moich rękach po 10 min po prostu siada.

egielda to solidna strona o sprzęcie, na bechmark.pl często kłamią.

Nie prawda ! to nie chodzi o to że sam ją mam i jest dobra ! posiadam własny

serwis komputerowy i kiedyś robiłem test płyt głównych i robiłem test między płytą Abita kn9 i właśnie tą i powiem szczerze Abit jest lepszy ale nie o dużo lepszy to jest on w podkręcaniu proca a jeżeli chodzi o stabilność to obie płyty są bardzo dobre niestety na gigabyte nie idzie podkręcić proca ale to też dobra płyta :slight_smile:

Dużo lepszy, miodna płyta za rozsądną cenę, lepsze zasilanie proca, chłodzenie, dźwięk, mniej problemowy nForce 4 Ultra.

Nie przeczę że jest nie stabilna, taniej lub w podobnej cenie można mieć lepszego KN9.

Można mieć pewnie że Abit lepszy ale Gigabyte jest też super :slight_smile:

Mógłbyś to wytłumaczyć :?:

Lepszy od ecsssuf, Gigabyte się ostatnio opuściło.

Co niektórzy twierdzą że to dobry zasilacz.

Kurde no co ty Gigabyte produkuje dobre płyty sam składam kompy z tymi płytami i z tą też GA-M55S-S3 i ludzie sobie bardzo chwalą

Ja pomagam na tamtym forum i nie znam takich ludzi :wink: