Gigabyte GA-M56S-S3 a sterownik nForce 560? Windows 7?

Mam płytę Gigabyte GA-M56S-S3i poszukuje do niej sterownika do nForce 560, z skąd mam go pobrać :?: na oficjalnej gigabyte nie ma, ani tez na Nvidia, ale na Nvidia stronie ich był on tam i pisało ze pod Windows 7 32-bit to nie była Beta i teraz go tam nie ma dlaczego :?:

Bo kupiłem teraz Windows 7 Home Premium OEM i chce zainstalować i nie ma sterownika :frowning: .

Spróbuj zainstalować sterowniki od windows vista, powinny one pasować do windows 7 :-s

Witam,

Sam posiadam taką samą płytę główną.Nie przypominam sobie bym instalował jakiekolwiek sterowniki do tego chipsetu. W tym Windowsie znajdują się odpowiednie sterowniki.

Jedynie instalowałem sterowniki do karty dźwiękowej, które pobrałem ze strony Realteka.

No właśnie nie wiem, bo jak nie będą działać to muszę zainstalować Vistę, a nie chce mi się dwa razy instalować systemu :frowning:

No tak mam też najnowszego Realtek HD Audio Driver R2.37 do Windowsa 7, a co tamtych nie ma bezsensu.

No ale ten sterownik to ma też sterownik do karty sieciowej, a tak go nie ma, bo do chipsetu, a na płytce to tylko do XP, brak sterowników do Visty Windowsa 7.

Ale był ten sterownik na Nvidia a teraz nie ma skasowali nie wiem dlaczego :?: .